Võru tn 46

Tutvustus

Müüa 2021. a suve keskpaigas valmiv 4-toaline ridaelamuboks Karlovas. Maja iseloomustab ökonoomsus (A-energiaklass) ja hästi läbimõeldud lahendused.

MAJA:
Kahekorruseline maja koosneb kolmest ridaelamuboksist.

Maja on ehitatud lintvundamendile, mille soojustuseks on EPS. Välisseinad on laotud soojapidavast õõnesbetoonplokist, mille soojustus on 200mm kivivill + tuuletõke, mida katab laudis. Välisseinad on krohvitud ja kasutatud ka puitvoodrit. Korteritevahelised seinad 240mm õõnesbetoonplokist. Hoone katuseks on lamekatus, mida katab SBS rullmaterjal ja soojustuseks 400mm kivivill. Akendeks on soojapidavad 3-kordse klaaspaketiga puitaknad ning välisuksed on värvitud puidust. Siseseinad kergkonstruktsioonist (kipskarkassil).

Igas ridaelamuboksis eraldiseisvalt kasutatakse kütteallikana säästlikku õhk-vesi soojuspumpa. Tubadesse annab sooja vesipõrandaküte. Värske sisekliima tagab kvaliteetne soojustagastusega ventilatsioonisüsteem.

RIDAELAMUBOKS:
Ridaelamuboksi üldpind on 114,4 m2, millest elamispinna moodustab 100,1 m2.

Esimesel korrusel asuvad esik (6,1 m²), avatud köögiga elutuba (38,5 m²), vannituba (3,7 m2) ja saun (2,4 m2).
Esikust ja elutoast pääseb lõunapoolsele küljele avanevale terrassile (14 m2).
Õueala suuruseks on 100 m2.
Parkimiskohtade pinda katavad graniitsõelmed.
Teisel korrsel asub 3 magamistuba (13,0 m²; 12,6 m²; 8,5 m²), vannituba (4,8 m²), tehnoruum (2,2 m²) ning trepikoda (8,6 m2).

Ridaelamuboksil on individuaalne sissepääs, oma isiklik õueala koos terrassiga ja 2 parkimiskohta.

SISEVIIMISTLUS:
Ruumide siseviimistluses on kasutatud soojasid ja heledaid värvitoone, mis loovad mõnusa ja hubase kodutunde. Põrandaid katab kvaliteetne naturaalparkett. Tube eraldavad puidust kvaliteetsed uksed. Sanitaarruumidesse on paigaldatud keraamilised plaadid ja kvaliteetne sanitaartehnika. Saunaruum on viimistletud termotöödeldud puitlaudisega ning paigaldatud elektrikeris.

ASUKOHT:
Väga hea asukoht kesklinna lähedal elada soovivale perele – Karlova kesklinnapoolses servas asuv uus ridaelamu jääb kõigest mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele Tartu kesklinnast ja vanalinnast.
Ridaelamu asub Karlova miljööväärtuslikus alas.

LISAINFO:
Ridaelamu vastas paikevad 2 suurt hoonet (3-korruseline tegevuse lõpetanud vana alumiiniumi- ja plastmassi tehas ning Võru tn äärne 4-korruseline büroo- ja elamuhoone) on mõlemad müügis ning vana tehasehoone perspektiiv on ilmselt lammutamine ja uue äri- ja/või eluhoone ehitamine.

Enne sisetööde algust on Ostjal võimalus kaasa rääkida siseviimistluse valikus.
Ridaelamu valmib juuli 2021.

Galerii

Hinnakiri

KorrusKorteri numberTubade arvKorteriomandi suurus (m²)Rõdu suurus (m²)Kokku suurus (m²)MüügihindStaatusPlaanid

Müügihind sisaldab:
– Korteri lõplik valmidus vastavalt siseviimistluspaketile;
– Individuaalne õhk-vesi soojuspump;
– Eraldatud hooviala vastavalt projektile;
– Graniitsõelmed auto sissesõiduteel ja pandusel ümber hoone;
– Tehnovõrkude liitumistasu (vesi, elekter, kanalisatsioon);
– Andme- ja telefoniside valmidus.

Müügihind ei sisalda:
– Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasud ja riigilõiv (tasub ostja);

Müük toimub kolmes etapis:
– Broneerimine
Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni. Ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja broneerimislepingu sõlmimisel 3 000 EUR’i suuruse ettemakse.
– Võlaõiguslik leping
Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu sõlmimise eelduseks on ostja poolt tasutud ettemaks 10% ulatuses kogu tehingu väärtusest.
– Asjaõiguslik leping
Kui maja on ostjale üleandmiseks valmis, sõlmitakse ostjaga notariaalne asjaõiguslik leping, mille sõlmimise käigus tasub ostja ülejäänud summa ja saab kinnistu omandiõiguse. Ostja tasub notariteenuste eest ning ka tehinguga seotud juriidilised kulud.

Asukoht


Kontakt

Kätlin Halling

Müügipartner

  • Piirkond: Tartu, Tartumaa
  • Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 64475