Kätlin Halling

Kes on Kätlin Halling?

 

Olen lõpetanud EMÜ aianduse eriala, ehk siis tegelikult olen kõrgelt haritud aednik! Viimased 10 aastat olen üht või teistpidi olnud sellega seotud, kuid kinnisvara siiski on alati minu kireks olnud. Vabal ajal oli KV alati lahti- küll otsisin endale maja, küll krunti, kuhu maja ehitada. Siis tekkis jällegi mõte, et kellele seda maja vaja on, vaataks hoopis korterit. Nii võisingi vabalt ette lugeda kõik oma piirkonna elamute müügikuulutused ja hinnad.

 

Lumena Kinnisvarabüroost olen kuulnud selle asutamisest alates, ehk isegi varem- Toomase ja Ranno nimed kõlasid nii mõnigi kord vestlusest elukaaslasega läbi. Just tema andis indu, et “Kui sa nagunii seal KV-s ringi vaatad, miks mitte ise maaklerina tegutseda”. Nii ma Lumenasse sattusingi. 

 

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

 

Huvi oli ja on siiani. Mulle meeldib jalutada tänaval ja vaadata maju. Mõni neist on kohe väga ilus, mõni vajab kõpitsemist, mõni aed on taimedest lookas, mõnda krunti katab vaid muru. Kõigil neil on oma lugu ja see köidab mind.

 

Mis on sinu tugevused?

 

1) Sihikindlus – olles võtnud eesmärgi, ei tagane ma sellest nii lihtsalt.

2) Punktuaalsus – ei salli hilinemist. Püüan alati olla varem kohal.

3) Õpihimu – uurin ja loen mind huvitavate valdkondade kohta. Kui õhku on jäänud küsimus, millele vastust ei tea, pean selle koheselt välja googeldama.

 

Mis on sinu hobid?

 

Lapse kasvatamine koos kõige sinna juurdekuuluvaga!

Varasemalt käisin ka jõusaalis, aga hetkel on seda aega lapse ja töö kõrvalt keeruline leida.

 

 

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

 

Ega tegelikult ei peagi. Aga kui kliendid soovivad pühendunud ja sihikindlat maaklerit, keda huvitab peale müügi ka head suhted ja positiivne emotsioon, siis ma olen alati valmis aitama. Lisaks võib minu käes tuue kodu haljastamiseks nõu küsida, seda võin ma ikka osata!