Riina Rõõm

Kes on Riina Rõõm?

 

See on hea küsimus. Usun, et teekond iseenda leidmiseni kestab terve eluaja ja rohkemgi veel. Täna võin öelda, et olen üks seiklev hing, kelle peamine eesmärk elus on areneda iga päevaga üha paremaks ning tuua rõõmu ka teistele enda ümber.

 

Olen kasvanud väikeses ja armsas Võrumaa külakeses, Urvastes. Haridust olen omandanud Kuldre Koolis, Otepää Gümnaasiumis ja Tallinna Ülikoolis, kus õppisin alushariduse pedagoogikat. Oma elu jooksul olen aga töötanud paljudes erinevates kohtades, alates kohvikutest, lasteadadest kuni rõivakaupluste ja otsemüügi firmadeni välja. Kuna olen ca 14 aastat teinud kunstialaseid tellimustöid, võib mind ilmselt nimetada ka kunstnikuks ning alates eelmisest aastast juba ka ettevõtjaks. Maaklerina alustasin Lumena Kinnisvarabüroos tegutsemist 2018 aastal.

 

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

 

See oli täielik juhus. Kuulasin oma sisetunnet ja lihtsalt helistasin töökuulutuse peale. Olin tüdinud palgatööst ja selja taga oli üsna kurnav kogemus otsemüügis, mis mitte kuidagi ei paistnud klappivat minu mentaliteediga. Pärast vestlust Lumenas tundsin aga kohe, et siin austatakse just neidsamu põhimõtteid, mida minagi. Tundsin, et siin saan olla mina ise ning rahutu tunne hinges võis vaibuda ning asenduda rõõmsa elevusega! Võin julgelt öelda, et see oli üks parimaid otsuseid, mida sain tookord teha.

 

Mis on sinu tugevused?

 

Olen parandamatu optimist. Nii mõnigi realist (või pessimist) nimetaks mind esmapilgul ilmselt naiivitariks. Võin aga pea anda, et lisades optimismile paraja koguse enesekindlust, julgust ja lahendustele orienteeritust, saab sellest tulla vaid üks edulugu. Järgi proovitud- töötab.

 

Mis on sinu hobid?

 

Üks lahutamatu hobi minu elus on kunst. Peamiselt joonistan portreepilte, aga viimasel ajal on mind hakanud köitma ka maalimine. Naudin tegelikult igasugust loomingulist tegevust: laulmist, tantsimist, luuletuste kirjutamist.

 

Peale selle armastan oma keha ja vaimu eest hoolt kanda. Jõusaalitreening viis mind 5a tagasi sellise spordialani, nagu bikiinifitness. Kuigi võib tunduda, et tegemist on ühe luksusliku hobiga, on selle ala harrastamiseks vajalik ülim distsipliin ja järjepidevus. Hoolimata sellest, kas ja kui palju veel võistluslavale satun, olen tänulik, et selle ala leidsin, kuna see pani aluse minu tervislikule elustiilile.

 

Mediteerimine ja raamatute lugemine pakub minu hingele tasakaalu ja hoiab visiooni selgena. Pidev enesearendamine on minu jaoks võti täisväärtusliku ja õnneliku elu elamiseks.

 

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

 

Olen kirglik pühenduja. Armastan, mida teen ja teen, mida armastan. Iga klient on erinev ja nii ka tema lugu. Võtan igat inimest just nii, nagu ta on ja suudan samastuda. Nii muutuvad minu kliendi mured ka minu muredeks ja tema rõõmud minu rõõmudeks. Mitte ükski korter ega maja pole minu jaoks lihtsalt objekt ja mitte ükski inimene pole minu jaoks lihtsalt klient. Ütlen alati, et raha pärast pole mõtet tööd teha. Minu tasu on alati olnud eeskätt emotsionaalne rahulolu sellest, kui minust on olnud abi. Kui inimesed on tänu minule saanud oma vara eest väärilise tasu või leidnud päris oma unistuste kodu- see on hindamatu väärtusega ja põhjuseks, miks seda tööd armastan.

 

 

  • Telefon: +372 56172221
  • Piirkond: Tartu
  • Veebileht: Link
  • Kinnisvaramaakleri reg. nr: KMR 00484