Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3440982

Müüa maja

Korruseid: 2
Tube: 7
Ehitusaasta: 1977
Seisukord: Vajab renoveerimist
Valmidus: Valmis
Omandivorm: Kaasomand
Üldpind m²: 117.2 m²
Krundi pind: 686 m²
Hind: 154 000 EUR
EUR/m²: 1 313.99 EUR/m²

Info

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Supilinn, Meloni tn 13, 7 tuba, 2 korrust, Kaasomand, palkmaja, valmis, vajab renoveerimist, ehitusaasta 1977, elamispind 89,8 m², kogupind 117,2 m², krunt 685,5 m², ahjuküte, lokaalne vesi, kaev, elekter, tsentraalne vesi, kõrvalhoone, aiaga ümbritsetud, naabrid ümberringi, ümbruses eramud ja korterelamud, Emajõgi lähedal

Kontakt:

elis.beze@lumenkv.ee

Lisainfo

 Müügis on suurepärase asukohaga kinnistu koos maja, sauna, kasvuhoone ja mõnusa aianurgaga!
Kinnistu on kaasomandis ning piirid on notariaalselt ära jagatud.
Hind 154 000€ on vastavuses hindamisaktiga.

MAJA
Maja asub supilinnas ning see on üks hinnatumaid kohti Tartu linnas. Meloni 13 on kahekorruseline ning 7-toaline. Enamik tubadest on ahjuga köetavad ning teisel korrusel on üks "suve tuba", mida saab suviti justkui verandana kasutada. Majas sees on antiikseid asju, mis soovi korral võivad ostjale jääda.

KINNISTU
Müüdav kinnistu on 685.45 m2 suurune + ühisala 194.88 m2, millel on ka ära jagatud 2 parkimiskohta kummalegi. parkimiskohta. Lisaks majale kuulub Meloni 13 kinnistule ka saun ning kasvuhoone. Samuti jääb kinnistule müügi korral ka alles puitmaterjali remondiks ning ahjude kütteks.

KOMMUNIKATSIOONID
Meloni 13 kinnistu piiril on olemas torustik, kust saab ostja enda majale kanalisatsiooni välja ehitatud. Hetkel liitumine puudub. Vee liitumine on olemas ning lisaks on ka kaev. Elektriliitumine on ühe faasiline ja 20A.

ASUKOHT
Supilinn on mõnus rahulik piirkond ning Emajõgi on vaid käe-jala ulatuses. Tartu Lauluväljak, kus toimus 1869. aastal esimene üldlaulupidu, asub vaid 6 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Seal samas lähedal on ka Tähtvere park, mänguväljak, Skatepark ning Tähtvere Tenniseklubi. Emajõe rand on 15 minuti kaugusel. Läheduses on veel Tartu Botaanikaaed, kus on kevadel ja suvel väga ilus jalutamas käia!
Lähim bussipeatus on 280 meetri raadiuses ning kesklinna saab jalutada 20 minutiga.

Võta meiega ühendust