Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3490674

Müüa maja, 1 magamistuba

Korruseid: 1
Tube: 2
Magamistube: 1
Seisukord: Vajab renoveerimist
Valmidus: Katusega karp
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 237 m²
Krundi pind: 20000 m²
Hind: 73 000 EUR
EUR/m²: 308.02 EUR/m²

Info

Võrumaa, Rõuge vald, Tummelka, 2 tuba, 1 korrust, Kinnistu, palkmaja, katusega karp, vajab renoveerimist, elamispind 100 m², kogupind 237 m², krunt 2 ha, saun, tahke kütus, ahjuküte, kõrvalhoone, kaev, pakettaknad, elekter, lokaalne vesi, kanalisatsioon, asulast väljas, teed keskmises seisukorras, naabrid kaugel, puusein, profiilplekk-katus

Kontakt:

silvia@lumenkv.ee
Silvia Zvirgzdinš +37255535687

Lisainfo

 Müügile on tulnud kaunite vaadetega maakodu keset Lõuna-Eesti kuppelmaastikku. Kinnistu asub Võrust 24 km ja Haanjast 13 km kaugusel. Maja on soojustatud ja paigaldatud on uus katus ning vajab edasist renoveerimist.

MAJA
Maja koosneb kolmest osast. Ühes osas on varasemalt sees elatud ning on köetav ahju ja pliidiga, selle osa suurus on 45 m2. Sinna kuulub avatud köök koos esikuga, pesemisruum koos vesiklosetiga ja kaks tuba. Maja on esialgselt planeeritud laiendada ja seega on soojustatud lisaks vana aidaalune, mis annab juurde umbes 50 m2. Tõstetud on ka katust ja paigaldatud on pakettaknad.
Majas on olemas vesi, mis tuleb salvkaevust ning kanalisatsioon on lahendatud imbväljakuga.
Elektrivõimsus 3 x 20A.

KINNISTU
Müüdava kinnistu suurus on 2ha, kus asub uuena ehitatud kuur, vanem kuurialune, suitsusaun, 2 vana maakivi vundamenti ja maakelder. Krundil on olemas varasemalt haritud aiamaa, viljapuud ja -põõsad ning suurem tiik. Tegemist on väga privaatse kinnistuga, kust avanevad kaunid vaated maastikule ning ümbritsevatele metsatukkadele.

ASUKOHT
Maja asub keset Lõuna-Eesti kuppelmaastikku ning teekond kinnistuni on parajalt meelelahutuslik. Haanja asub 13 km kaugusel, Võru 24 km ja Tartu 95 km. Lähim toidukauplus asub Ruusmäel 6,2 km kaugusel. Bussipeatus jääb majast 200 m kaugusele.

Maja seest piltide saamiseks palun võtta ühendust ja saan need saata e-mailile.
Kui on soov objektiga tutvuma tulla või tekib lisaküsimusi, siis samuti võtta ühendust.

Võta meiega ühendust