Meist

Lumen KinnisvarabürooMeist

Lumen Kinnisvarabüroo kinnisvaramaaklerid ühinesid aastal 2018 selleks, et viia kinnisvarafirma teenindusstandardid enneolematule tipptasemele. Meie 13-st kinnisvaramaaklerist Tartus, Pärnus ja Võrus lausa 4 on Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja  liikmed ja omavad üle 7a töökogemust.

Meie eesmärk on tagada, et kõik, mida teeme oma klientide heaks, tooks kaasa parima võimaliku tulemuse. Tegutseme inimeste äris, mis tegeleb kinnisvaraga, mitte kinnisvaraäris, mis teenindab kinnisvaraomanike.

Meie peamine tegevusvaldkond on kinnisvara vahenduse, ostu, müügi ning üürimisega seonduvad teenused nii elamis- kui ka äripindadele.

Loome tugevaid suhteid, mis põhinevad aususel ja usaldusel, suhtleme selgelt ja regulaarselt. Tänu sihikindlale tegevusele ja selgele suhtlusele võid kindel olla, et bürokraatiaga sa kokku ei põrka.

Kui oled meile usaldanud oma kinnisvara, töötame välja põhjalikud ja terviklikud turundusprogrammid, mis on spetsiaalselt kohandatud sinu objekti vajadustele. See tagab eduka müügi saavutamise kiirelt ja korrektselt. Selline eesmärk inspireerib meid tegema asju teisiti… ja paremini, kui enamus teisi kinnisvarabüroosid.

Kinnisvara müük ja ost – jah, see on sinu teekond, kuid meie oleme sinuga kaasas, et sind aidata! Kinnisvaramaakleri Pärnus, Tartus ja Võrus leiad siit lehelt!

Lumen Kinnisvarabüroo meeskond

Võta meiega ühendust