Kinnisvara ostmine

Lumen KinnisvarabürooKinnisvaratehingudKinnisvara ostmine

Kui soovite kiiret ja mugavat lahendust kinnisvara müümiseks, siis olete õiges kohas. Meie meeskond on spetsialiseerunud kinnisvara kiirost tehingutele ning pakub teile sujuvat ja stressivaba müügiprotsessi. 

Ostame kinnisvara üle Eesti

Tänu 7-aastasele kogemusele kinnisvaras on meil kontakte investorite seas, kes on sobivusel nõus tegema tehingu 2 tööpäevaga. Reeglina on investorid huvitatud soetama objekte Tartumaal, Harjumaal, Võrumaal. Pakkuda võib ka kinnisvara üle Eesti.

Kõik tehinguga seonduvad kulud on investorite poolt kaetud. Valmis ollakse ostma nii kortereid, maju, ridaelamuid, maid kui ka äripindasid. Kinnisvara seisukord ei oma tähtsust. Samuti ollakse nõus tasuma võimalikud võlad nii krediidiasutuse kui ka korteriühistu ees. 

  • Kinnisvara_üürimine

Miks valida meid?

  1. Kiire tehing: Kinnisvara kiirost võimaldab teil müüa oma vara mõne päeva või nädalaga. Meie meeskond hindab teie kinnisvara väärtust professionaalselt ja pakub teile õiglast hinda. Kui hind on kokku lepitud, saame tehingu kiiresti lõpule viia, ilma pikaajaliste läbirääkimiste ja ooteaegadeta.
  2. Lihtne protsess: Kinnisvara kiirostu protsess on lihtne ja mugav. Te ei pea muretsema kinnisvara turustamise, reklaamimise ega huvitatud ostjate leidmise pärast. Meie meeskond võtab kogu vastutuse ja teeb kõik vajalikud korraldused. Teil on võimalus keskenduda oma elu teistele aspektidele, samal ajal kui me hoolitseme kinnisvara müügi eest.
  3. Diskreetsus ja privaatsus: Mõnikord võib olla oluline müüa kinnisvara diskreetselt ja ilma avalikkuse tähelepanuta. Kinnisvara kiirost võimaldab teil müüa oma vara privaatselt, ilma et peaksite seda turule avalikult esitlema. Teie isiklik teave ja tehingu üksikasjad hoitakse konfidentsiaalsena.
  4. Usaldusväärsus ja professionaalsus: Meie meeskond koosneb kinnisvaraspetsialistidest, kellel on pikaajaline kogemus kinnisvaraturul. Oleme usaldusväärne partner, kes järgib kõrgeid eetilisi standardeid ja tagab teie jaoks parima võimaliku tehingu. Teie rahulolu on meie jaoks prioriteet number üks.
  • kinnisvara_kiirost

Kui soovite müüa kinnisvara kiiresti ja hõlpsalt, siis võtke meiega ühendust. Oleme valmis teid aitama ning vastame meeleldi teie küsimustele. Külastage meie kodulehte, et saada rohkem teavet meie kinnisvara teenuste kohta.

  • miks_kasutada_maaklerit

Võta meiega ühendust