Kinnisvaratehingud

Lumen KinnisvarabürooKinnisvaratehingud

Ostu- ja müügiprotsess võib olla aeganõudev, tülikas ja täis edasi-tagasi arutelusid müüja ning ostja vahel. Lumen Kinnisvarabüroo professionaalne kinnisvaramaakler suudab sinu soovitud kinnisvaratehingu protsessi optimeerida, säästes mitte ainult sinu aega, vaid saades ka tehinguid kiiremini sõlmitud.

Lumen Kinnisvarabüroo pakub sulle soovi korral kinnisvaratehingute müügi, ostu ja rendiga kaasnevat täisteenust. See tähendab seda, et kinnisvaramaakler teeb sinu jaoks kõik alates kinnisvarale õige hinna soovitamisest ja kinnisvaraportaalidesse lisamisest lõpetades kiiresti sobiva ostja leidmise ja läbirääkimiste pidamisega. Seega oleme valmis pakkuma sulle igakülgset tuge alates kinnisvara müügi, ostu või rentimise ideest kuni võtmete üleandmiseni.

Meie kinnisvaramaaklerid on tuntud täisteeninduse poolest. Nad ei vali ainult üht-kaht teenust, mida sulle pakkuda, vaid soovi korral kogu paketti. Võta julgelt ühendust ja küsi pakkumist!

Kinnisvara müük – sinu jaoks kiire ja tulus!

Meie ei meelita sind enda kliendiks, pakkudes sinu poolt müüki pandavale kinnisvara hinda, mida reaalses turuolukorras ei ole hetkel võimalik saada. Küll aga soovitame sulle õiget hinda, millega meie oskuslik kinnisvaramaakler müüb pakutava võimalikult hea hinna ja kiireima ajaga.

Soovid müüa kinnisvara? Vaata siia!

  • pere-kodu

Mitteaktiivne kinnisvara müük

Mitteavaliku müügi puhul ei pakuta objekte avalikult kinnisvaraportaalides, vaid maakler otsib kindlat inimest, kes soovib sarnast objekti osta.

Vaata lähemalt

  • kinnisvara_müük

Turvaline kinnisvara üür

Kinnisvara üürimine võib tunduda lihtne – otsid ise sobiva üürniku ja ongi kõik. Miks tasuks kaaluda kinnisvara üürimist läbi maakleri?

Sotsiaalmeedias on lausa eraldi grupid hoiatamaks kehvade kogemuste eest seoses erinevate üürnikega. Lumena Kinnisvarabüroo kinnisvaramaaklerite eesmärk on leida sulle usaldusväärne üürnik. Me kontrollime põhjalikult üürniku tausta ja aitame sul koostada juriidiliselt korrektsed lepingud.

Võid kindel olla, et andes kinnisvara üürile meie abil, on objekt heas olukorras ka peale üüriperioodi lõppu.

Leiame üheskoos usaldusväärse üürniku

  • Kinnisvara_üürimine

Võta meiega ühendust