Kaunase pst 46

Lumen KinnisvarabürooKinnisvara pakkumisedKaunase pst 46

Müüki on tulnud imeline 4-toaline eraldi tubadega ja kahe eraldi rõduga korter Annelinnas.

Olemas kehtiv hindamisakt!!!

PLANEERING ja KORTER
Müüa valgusküllane ja avara planeeringuga 4-toaline korter pinnaga 76,6m2, millele lisandub kaks rõdu, Annelinna piirkonnas.

Korter asub 5-korruselise maja heal 2.korrusel, on läbi maja planeeringuga ning ei ole nurgakorter, mistõttu on see soe ja energiasäästlik.
Korterisse sisse astudes on esik. Esikust vasakut kätt on köök, vaatega maja ette. Esikust otse jääb elutuba. Elutoast paremat kätt on esimene rõduga magamistuba. Elutoast läbi minnes otse ees on vannituba ja tualettruum, mis on ühendatud üheks avaraks ja mugavaks ruumiks.
Paremat kätt jääb teine rõduga magamistuba ning vasakule jääb kolmas magamistuba.

SISEVIIMISTLUS
Korteris on tehtud värske ja maitsekas remont, kus on kasutatud kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale.
Põrandaid katab niiskuskindel parkett, mis on praktiline ning sobib hästi igapäevaseks kasutamiseks.
Korteris on paigaldatud kvaliteetne sanitaartehnika, kvaliteetsed aknakatted / rulood firmalt Sunorek. Korteris on uus ja kaasaegne köök koos kvaliteetse tehnikaga:
Bosch, Electrolux ja Gorenje.

MAJA
Kortermaja on renoveeritud ja soojustatud, mille käigus on uuendatud:
• küttesüsteem ja radiaatorid
• ventilatsioon
• torustik ja püstakud
Tänu sellele on maja heas tehnilises seisukorras ning energiasäästlik.
Majas on fonolukk ning maja ees on tasuta parkimisvõimalus maja elanikele.

ASUKOHT
Kaunase pst 46 maja asub logistiliselt väga heas asukohas. Maja lähedal asub mitu bussipeatust, kiire ühendus kesklinnaga. Sobib hästi lastega peredele (ümbruses on mitmed koolid ja lasteaiad).
Hea võimalus soetada avar ja mugav kodu!

165 000 € 2 154.05 € / m2

Üldpind

76.60 m2

Korrus

2/5

Magamistube

3

Pliit

Gaasipliit

Ehitise materjal

Paneel

Omandivorm

Korteriomand

Energiamärgis

-

Lisaandmed

Lukustatud trepikoda, Garderoob, Külmkapp, Mööbli vahetamise võimalus

Võta meiega ühendust