Võru maakond, Võru vald, Väimela alevik Põllu 1

Lumen KinnisvarabürooKinnisvara pakkumisedVõru maakond, Võru vald, Väimela alevik Põllu 1

Üüriturule on lisandumas alates 1.juunist hubane ja armas 2-toaline korter Väimelas!
Korter asub 1.korrusel ning on läbi maja planeeringuga.

Korterisse sisenedes on avar esik, kus on ka sisseehitatud riidekapid, mis on üpriski mahukad.
Vasakule jääb köök. Köök on varustatud kõige vajalikuga – pliit, külmik, sööginõud, laud ja toolid ning kapid.
Esikust otse jääb valgusküllane ja mõnusalt avar elutuba. Elutoas on olemas lahtikäiv diivan, sektsioonkapp ning televiisori kapp.
Elutoa kõrval, akendega maja taha, on magamistuba. Magamistoas on olemas 140×90 voodi ning mahukas riidekapp ning televiisor.
Esikust paremale jäävad WC ja vannituba vanniga, mis asuvad eraldi.
Korteris on olemas ka pesumasin.

Korter on väga mõnusalt hubane ja kodune ning valgusküllane.
Soe vesi on boilerist.

Korteris on lubatud ka hästi käituv ja hoolitsetud koduloom!

Üürimakse on 200 eur kuus, lisanduvad kommunaalmaksed.

Üürilisel tuleb esimesel kuul tasuda ettemaksuna 200 eurot üüriraha + 200 eurot tagatisraha + 200 eurot lepingutasu.

Helista ja lähme kodu vaatama!

200 € 4.06 € / m2

Üldpind

49.30 m2

Ehitusaasta

1975

Korrus

1/3

Magamistube

1

Vannitube

1

Pliit

Elektripliit

Ehitise materjal

Energiamärgis

-

Lisaandmed

WC eraldi, Boiler, Külmkapp, Pesumasin, Mööbel

Võta meiega ühendust