Pakkumised

Kõik pakkumised

ID: 3334470

Müüa korter, 4 tuba

Korruseid: 2
Tube: 4
Magamistube: 3
Ehitusaasta: 2021
Seisukord: Uus
Omandivorm: Korteriomand
Üldpind m²: 122.6 m²
Hind alates: 232 400 EUR
EUR/m²: 1 895.60 EUR/m²

Info

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Karlova, Võru tn 46-2, 4 tuba, korteriomand, 122,6 m², kivimaja, ehitusaasta 2021, uus, dušš, uus torustik, saun, vann, õhksoojuspump, põrandaküte, avatud köök, Internet, kaabelTV, parkimine tasuta, uus elektrijuhtmestik, planeering läbi mitme korruse, eraldi sissepääs, kinnine hoov, terrass, pakettaknad, parkett, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi, asub keskuses

Kontakt:

katlin.halling@lumenkv.ee

Lisainfo

 Müüa 2021. a suveL valmiv 4-toaline ridaelamuboks Karlovas. Maja iseloomustab ökonoomsus (A-energiaklass) ja hästi läbimõeldud lahendused.

MAJA:
Kahekorruseline maja koosneb kolmest ridaelamuboksist.

Maja on ehitatud lintvundamendile, mille soojustuseks on EPS. Välisseinad on laotud soojapidavast õõnesbetoonplokist, mille soojustus on 200mm kivivill + tuuletõke, mida katab laudis. Välisseinad on krohvitud ja kasutatud ka puitvoodrit. Korteritevahelised seinad 240mm õõnesbetoonplokist. Hoone katuseks on lamekatus, mida katab SBS rullmaterjal ja soojustuseks 400mm kivivill. Akendeks on soojapidavad 3-kordse klaaspaketiga puitaknad ning välisuksed on värvitud puidust. Siseseinad kergkonstruktsioonist (kipskarkassil).

Igas ridaelamuboksis eraldiseisvalt kasutatakse kütteallikana säästlikku õhk-vesi soojuspumpa. Tubadesse annab sooja vesipõrandaküte. Värske sisekliima tagab kvaliteetne soojustagastusega ventilatsioonisüsteem.

RIDAELAMUBOKS:
Tegemist on keskmise, ehk kõige suurema ridaelamuboksiga, mille üldpind on 122,6, m2, elamispind 110,6 m2.

Esimesel korrusel asuvad esik (6,1 m²), avatud köögiga elutuba (33,9 m²). Võimalik on kipsseinaga juurde ehitada kabinet. Vannituba (3,7 m2), saun (2,4 m2) ja trepihall (9,5 m2). Esikust ja elutoast pääseb lõunapoolsele küljele avanevale terrassile (8 m2). Õueala suuruseks on 50 m2. Parkimiskohtade pinda katavad graniitsõelmed.

Teisel korrsel asub 3 magamistuba (13,4 m²; 13,2 m²; 11,7 m²), vannituba (4,8 m²), tehnoruum (2,2 m²) ning trepihall (9,7 m2).

Ridaelamuboksil on oma individuaalne sissepääs, isiklik õueala koos terrassiga ja 2 parkimiskohta.

SISEVIIMISTLUS:
Ruumide siseviimistluses on kasutatud soojasid ja heledaid värvitoone, mis loovad mõnusa ja hubase kodutunde. Põrandaid katab kvaliteetne naturaalparkett. Tube eraldavad puidust kvaliteetsed uksed. Sanitaarruumidesse on paigaldatud keraamilised plaadid ja kvaliteetne sanitaartehnika. Saunaruum on viimistletud termotöödeldud puitlaudisega ning paigaldatud elektrikeris.

ASUKOHT:
Väga hea asukoht kesklinna lähedal elada soovivale perele – Karlova kesklinnapoolses servas asuv uus ridaelamu jääb kõigest mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele Tartu kesklinnast ja vanalinnast.
Ridaelamu asub Karlova miljööväärtuslikus alas.

LISAINFO:
Ridaelamu vastas paikevad 2 suurt hoonet (3-korruseline tegevuse lõpetanud vana alumiiniumi- ja plastmassi tehas ning Võru tn äärne 4-korruseline büroo- ja elamuhoone) on mõlemad müügis ning vana tehasehoone perspektiiv on ilmselt lammutamine ja uue äri- ja/või eluhoone ehitamine.

Müügihind sisaldab:
- Korteri lõplik valmidus vastavalt siseviimistluspaketile;
- Individuaalne õhk-vesi soojuspump;
- Eraldatud hooviala vastavalt projektile;
- Graniitsõelmed auto sissesõiduteel ja pandusel ümber hoone;
- Tehnovõrkude liitumistasu (vesi, elekter, kanalisatsioon);
- Andme- ja telefoniside valmidus.

Müügihind ei sisalda:
- Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasud ja riigilõiv (tasub ostja);

Müük toimub kahes etapis:
- Broneerimine
Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib asjaõiguslepingu sõlmimiseni. Ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja broneerimislepingu sõlmimisel 5 000 EUR’i suuruse ettemakse.
- Asjaõiguslik leping
Kui maja on ostjale üleandmiseks valmis, sõlmitakse ostjaga notariaalne asjaõiguslik leping, mille sõlmimise käigus tasub ostja ülejäänud summa ja saab kinnistu omandiõiguse. Ostja tasub notariteenuste eest ning ka tehinguga seotud juriidilised kulud.

*Kasutatud pildid on illustratiivsed.

Tule, lähme vaatama!

Kätlin Halling
+372 5301 9219
katlin.halling@lumenkv.ee
Lumen Kinnisvarabüroo OÜ
www.lumenkv.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu

Pildid