Pakkumised

Kõik pakkumised

ID: 3370661

Müüa maja, 5 magamistuba

Korruseid: 2
Tube: 7
Magamistube: 5
Ehitusaasta: 1938
Seisukord: Keskmine
Valmidus: Valmis
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 155 m²
Krundi pind: 55800 m²
Hind alates: 85 000 EUR
EUR/m²: 548.39 EUR/m²

Info

Tartumaa, Peipsiääre vald, Haavakivi, Ennura, 7 tuba, 2 korrust, kinnistu, palkmaja, valmis, keskmises seisukorras, ehitusaasta 1938, elamispind 144,7 m², kogupind 155 m², krunt 5,6 ha, puupliit, saun, boiler, ahjuküte, külmik, köögimööbel, panipaik, seinakapp, elekter, tööstusvool, mööbel, pakettaknad, garaaž, kaev, lokaalne vesi, kanalisatsioon, pesumasin, kõrvalhoone

Kontakt:

ranno@lumenkv.ee

Lisainfo

 Kui sa oled unistanud privaatsest talumajapidamisest, kus elada alaliselt või ka ainult suviti, siis midagi sellist on just müüki tulnud!

ELUMAJA
1938. aastal ehitatud talumaja on aegamööda renoveeritud ning tänaseks on tegemist aastaringselt elatava majaga, mille pindalaks on 155 m2. Maja kandevseinad on ehitatud ristpalgist, mis on väljast voodrilauaga viimistletud. Vundamendiks on maakivi ja betoon. Katusekonstruktsioon on puidust ja kaetud eterniidiga. Akendeks on plastpaketid. Maja siseseinad on krohvitud. Müügihind sisaldab osaliselt piltidel olemasolevat mööblit.

1. korrusel asub tuulekoda koos kuivkäimlaga, esik, suur sahver keldriosaga, köök koos keldriosaga, kaks magamistuba, elutuba ning maja taha avanev veranda. Kõikidel ruumidel on ringsüsteemselt läbipääsuvõimalus ustega (hetkel osaliselt kinni ehitatud).
2. korrusele viib trepihall viilkatusealuse osalise ala ja garderoobiga. Ruumidest on kaks avarat ja valgusküllast magamistuba.

KOMMUNIKATSIOONID
Maja köetakse töökorras ja soojapidavate ahjudega (korstnapühkimisaktid olemas). 1. korrusel on kasutuses kaks ahju ning kaks pliiti; 2. korrusel on samuti kaks ahju. Soe vesi saadakse elektriboileri kaudu. Vesi tuleb majja salvkaevust. Äravooluks on olemas tühjendatav mahuti. Elektriühenduse võimsuseks on 3x20 amprit.

KINNISTU
5,5 ha suurusel kinnistul asub lisaks peamajale ka saunamaja-puukuur, garaaž-puukuur, kolmekambriline kelder, vana aidahoone ning loomalaut-küün ja endine suitsusaun, millest on grillimaja ehitatud (pooleli). Lisaks paikneb kinnistul ka ujumiskõlblik vahetuva veega tiik, mida süvendati ja puhastati 2020. aasta suvel.

ASUKOHT
Talumaja asub Haavakivi külas, Peipsiääre vallas Pala külas. Ajalooliselt asub talukoht Kodavere kihelkonnas. Kinnistuni viib asfalteeritud tee ning maja lähedal ca 150 m kaugusel on bussipeatus. Lähim kool (Pala Kool), pood, ökopaisjärv ja seltsielu asuvad 1,5 km kaugusel Pala külas. Lähim apteek, tankla ja restoran asuvad 11,5 km kaugusel Alatskivil. Tartu jääb 53 km kaugusele, Jõgeva on 50 km ja Tallinn 200 km eemal.

LISAINFO
Kinnistu asub looduskaunis hea infrastruktuuriga kohas koos asfalteeritud teede ja hea bussiühendusega, kus ümberringi jäävad põllud ja head seenemetsad. Kohalik põhikool on väga heal tasemel ning koolimaja taga on aastaringselt sportimisvõimalusi pakkuvad rajad jms, tuntum neist on valgustatud suusarada. Suvel saab ujuda lisaks privaatsele tiigile kohalikus pehme veega paisjärves. Ümbruses on avastamisrohkeid järvekesi veelgi. Aastaringselt toimub ümbruskonnas vilgas seltsielu tänu Peipsiääre regioonile ning Haavakivi külagi jääb tuntud Sibulateele. Kohalikust kogukonna elust hoolivad naabrid on asjalikud ja väga abivalmid.

Huvi korral võta minuga kindlasti ühendust!

Ranno Kalda
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 35272

GSM +372 534 26301
ranno@lumenkv.ee
www.lumenkv.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu

Pildid