Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3372030

Müüa äripind, ladu, tootmine, tootmine, ladu, 1 342 m²

Korruseid: 1
Üldpind m²: 1342 m²
Krundi pind: 5604 m²
Hind: 250 000 EUR
EUR/m²: 186.29 EUR/m²

Info

Põlvamaa, Põlva vald, Mammaste, Tehnika tee, kogupind 1 342 m², krunt 5 604 m², Kinnistu, kivimaja, valmis, saun, dušš, riidehoiuruum, eraldi sissepääs, sissepääs tänavalt, elekter, valvesüsteem paigaldatud

Kontakt:

ranno@lumenkv.ee
Ranno Kalda

Lisainfo

 Müügile on tulnud Põlva Autobaasi kinnistu osa!

HOONE
1342 m2 suurune hoone koosneb suurest hallist (ca 600 m2) ning kahest väiksemast hallist (ca 200 m2 ja ca 150 m2). Laetalade kõrgus on 6,80 meetrit, välisuste kõrgus on 4,10 m. Lisandub kaks suuremat kontoriruumi, riietusruum, duširuum, saun, katlaruum ning erinevad abiruumid. Hetkel on kogu hoone välja renditud.

KOMMUNIKATSIOONID
Elektriühenduse võimsuseks on 250 amprit. Kütmine toimub läbi gaasikatla, mille kaudu jõuab soojus kalorifeeridega hallidesse ning radiaatoritega kontorisse. Uuel omanikul on võimalus gaasipõleti asemel kasutusele võtta ka õlipõleti. Katusekattematerjaliks on bituumen. Kandevseinad on kivist ja vahelaed monoliitsest raudbetoonist. Hoonel on olemas AS Põlva Vesi tsentraalne vee- ja kanalisatsiooniühendus.

Müüakse kahte kinnistut: Tehnika tee 9 ja Tehnika tee 17. Kinnistute võõrandamine toimub käibemaksuta.

Huvi korral võta minuga kindlasti ühendust!

Ranno Kalda
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 35272
www.lumenkv.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu

Võta meiega ühendust