Pakkumised

Kõik pakkumised

ID: 3380379

Müüa maja, 3 magamistuba

Korruseid: 1
Tube: 4
Magamistube: 3
Ehitusaasta: 2022
Seisukord: Uus
Valmidus: Valmis
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 155.8 m²
Krundi pind: 1289 m²
Hind alates: 206 800 EUR
EUR/m²: 1 327.34 EUR/m²

Info

Tartumaa, Kastre vald, Haaslava, Heki tee 19, 4 tuba, 1 korrust, kinnistu, kivimaja, valmis, uus, ehitusaasta 2022, kogupind 155,8 m², krunt 1 289 m², saun, dušš, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, terrass, elekter, parkett, garaaž, parkimine tasuta, maaküte, teed heas seisukorras, Kurepalu järv 1 000 m

Kontakt:

katlin.halling@lumenkv.ee

Lisainfo

 Müüa 2022. a hiliskevadel valmiv 4-toaline eramaja kiiresti arenevas Haaslava külas. Maja iseloomustab ökonoomsus (A-energiaklass) ja hästi läbimõeldud lahendused.

MAJA:
Maja on ehitatud plaatvundamendile, mille soojustuseks on EPS. Välisseinad on laotud Bauroc kivist, peal soojustuseks PIR soojustusplaat 150 mm. Välisfassaad kaetud laudisega. Hoone katusel on kivikatus. Akendeks on soojapidavad 3-kordse PVC aknad. Siseseinad kergkonstruktsioonist (kipskarkassil).

Majas kütteallikana on kasutatud säästlikku maasoojuspump. Värske sisekliima tagab soojustagastusega ventilatsioonisüsteem.

PLANEERING:
Majas on planeeringult asuvad esik (8,7 m²), avatud köögiga elutuba (40,1 m²). Elutoast viivad uksed kahte magamistuppa (12,3 ja 12,4 m2).

Esiku ja köök-elutoa vahele jääb WC (1,9 m2). Esikust otse ette jäävad sauna eesruum pesuruumiga (8,6 m2), teine tualett (2 m2) ja saun (4,2 m2). Vasakule jääb kolmas magamistuba (10,6).

Terrassile (27,8 m2) pääseb nii sauna eesruumist kui ka elutoast.

Kõikides tubades on temperatuuri reguleerimise termostaat.

Garaaž jääb maja vasakusse külge ja on ühtlasi ka tehnoruumiks. Garaažiuks on koos käiguuksega.

Maja ette paigaldatakse kiviparkett ja parkimisruumi on arvestatud vähemalt kahele autole. Krunt planeeritakse ja külvatakse muruseeme.

SISEVIIMISTLUS:
Ruumide siseviimistluses on kasutatud soojasid ja heledaid värvitoone, mis loovad mõnusa ja hubase kodutunde. Põrandaid katab kvaliteetne naturaalne parkett. Sanitaarruumid on osaliselt plaaditud ja paigaldatud kvaliteetne sanitaartehnika. Saunaruum on viimistletud termotöödeldud puitlaudisega ning paigaldatud elektrikeris.

Varajasel broneerijal on võimalik kaasa rääkida siseviimistluses.

ASUKOHT:
Eramaja asub Tartu linna piirist ca 6 km kaugusel. Jalutuskäigu kaugusel asub ujumiskohaga Kurepalu järv. Lähimad koolid on Sillaotsa kool 6 km ja Ülenurme Gümnaasium 7,5 km kaugusel. Kõrvalarendusse on valminud uus lasteaeda ja peagi valmib ka vabaaja veetmiseks mänguväljak.

Lähim bussipeatus on suure tee ääres, ühendus Tartu linnaga hea. Mööda teed Tartu-Roiu poole on mugav liigelda ka mööda kergliiklusteed. Lisaks on 9 min autosõidu kaugusel Vooremäe terviserajad.

*Kasutatud pildid on illustratiivsed.

Tule, lähme vaatama!

Kätlin Halling
+372 5301 9219
katlin.halling@lumenkv.ee
Lumen Kinnisvarabüroo OÜ
www.lumenkv.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu

Pildid