Pakkumised

Kõik pakkumised

ID: 3385998

Müüa ridaelamuboks, 3 magamistuba

Korruseid: 2
Tube: 4
Magamistube: 3
Ehitusaasta: 2022
Seisukord: Uus
Omandivorm: Korteriomand
Üldpind m²: 139.4 m²
Hind: 198 000 EUR
EUR/m²: 1 420.37 EUR/m²

Info

Tartumaa, Kastre vald, Haaslava, Pargi tee 4-1, 4 tuba, 2 korrust, korteriomand, kivimaja, uus, ehitusaasta 2022, kogupind 139,4 m², dušš, saun, vann, rõdu 11 m², parkimine tasuta, kombineeritud küte, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, garderoob, pakettaknad, parkett, panipaik, terrass, elekter, aiaga ümbritsetud, teed heas seisukorras, Kurepalu järv 1 000 m

Kontakt:

katlin.halling@lumenkv.ee

Lisainfo

 Müüa 2022. aasta maikuus valmiv ridaelamuboks kiiresti arenevas Haaslava alevikus. Hoone asub Tartu linna piirist ca 6 km kaugusel.

ELAMU:
Ridaelamut iseloomustab ökonoomsus ja hästi läbimõeldud planeering. Boks on kahekorruseline, kokku 4 tuba, eluruumi pinda 104,6 m2. Lisaks terrass maja taga (20 m2), rõdu (11 m2) ja panipaik maja ees (3,8 m2). Üldpinda kokku 139,4 m2.

Maja on ehitatud lintvundamendile. Välisseinad on väikeplokist (Columbia 190mm), täisbetoneeritud. Korteritevahelised seinad Columbia ja siseseinad kipsseinad metallkarkassil (2+2). Välisviimistluseks on kasutatud helehalli krohvi kui pruuni vertikaalset fassaadilaudist. Hoonel on kasutatud katusel SBS rullmaterjali. Akendeks on soojapidavad 3x pakettaknad, puidust välisuksed.

PLANEERING:
I korrusel asuvad esik (3,9 m2), kus on piisavalt ruumi suurema garderoobikapi paigutamiseks, ruumikas tehnoruum (5,1 m2) ja köök-elutuba (36,5 m2). Elutoast viib uks pesuruumi ja sauna (kokku 7,7 m2). Teisele korrusele viib puidust kinnine trepp. Trepi alla tekib mahukas panipaik, mida saab kasutada asjade hoiustamiseks või lastele märgunurgana.

II korrusel on kokku kolm magamistuba. Väikseim magamistuba on suurusega 9,5 m2. Selle kõrval teine magamistuba suurusega 12,9 m2 ja sinna on planeeritud ka eraldi garderoob. Suurim magamistuba on 18,3 m2 ja antud toas on võimalik teha kabineti nurk või suurem garderoob. Asjade hoiustamiseks on teisel korrusel lisaks panipaik (1,3 m2). Trepihalli kõrvale jääb suurem pesuruum. Pesuruumi tehakse vanni paigaldamise valmidus.

Elutoast ja I korruse pesuruumist viivad uksed suurele terrassile, kus saab nautida päeva ja õhtupäikest ning Tartu peale langevat päikeseloojangut. Teise korruse suurimast magamistoast viib uks rõdule vaatega maja taga.

SISEVIIMISTLUS:
Boksid on viimistletud heledatesse toonidesse. Põrandaid katab eluruumides kvaliteetne puitparkett, esik on plaaditud. WC ja pesuruumid on täielikult plaaditud.

Varajastel broneerijatel on võimalik kaasa rääkida siseviimistluses.

KÜTTESÜSTEEM:
Hoone omastab valmimise järel A-energiaklassi. Kütteallikaks on ökonoomne õhk-vesi soojuspump. Igal korteril oma oma kütte reguleerimise võimalus.

Katusele on paigaldatud päikesepaneelid, mis toidavad maja üldelektriga, ülejäägi korral tasaarveldatakse teenusepakkujaga. Hea sisekliima tagamiseks on majas soojustagastusega sundventilatsioon. Vesi- ja kanalisatsioon on tsentraalsed.

KRUNT:
Krundi üldpind on 2505 m², mis jagatakse bokside vahel. Maja ette paigaldatakse tänavakivi. Parkimisruumi on arvestatud kahele autole.

Krunt piiratakse 3D keevisvõrkaiaga. Kruntide vahele ei ole aeda planeeritud.

ASUKOHT:
Ridaelamu asub Tartu linna piirist ca 6 km kaugusel. Jalutuskäigu kaugusel asub ujumiskohaga Kurepalu järv. Lähimad koolid on Sillaotsa kool 6 km ja Ülenurme Gümnaasium 7,5 km kaugusel. Kõrvalarendusse on valminud uus lasteaeda (ehitaja Uniro Grupp OÜ) ja peagi valmib ka vabaaja veetmiseks mänguväljak.

Lähim bussipeatus on suure tee ääres, ühendus Tartu linnaga hea. Mööda teed Tartu-Roiu poole on mugav liigelda ka mööda kergliiklusteed. Kergliiklustee Tartusse valib uuel aastal. Lisaks on 9 min autosõidu kaugusel Vooremäe terviserajad.

Ehitaja:
Uniro Grupp OÜ
Registrikood 11347600
Tegetsenud 14 aastat.

Tule, lähme vaatama!

Kätlin Halling
+372 5301 9219
katlin.halling@lumena.ee
www.lumena.ee
Vaksali 6, Tartu 50409

Pildid