Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3391634

Müüa maja

Korruseid: 1
Tube: 2
Ehitusaasta: 1920
Seisukord: Renoveeritud
Valmidus: Valmis
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 68 m²
Krundi pind: 1720 m²
Hind: 23 900 EUR
EUR/m²: 351.47 EUR/m²

Info

Võrumaa, Antsla vald, Antsla linn, Pärna tn 3, 2 tuba, 1 korrust, Kinnistu, palkmaja, valmis, renoveeritud, ehitusaasta 1920, kogupind 68 m², krunt 1 720 m², ahjuküte, ühistransport, kaev, elekter, tööstusvool

Kontakt:

silvia@lumenkv.ee
Silvia Zvirgzdinš +37255535687

Lisainfo

 Müüa on väiksem maja, mis on juba osaliselt renoveeritud. Võimalik on liituda linnavee ühendusega ning olemas elektriliitumine. Kui Sa otsid endale mõnusat elukohta mugavustega ja rahulikus keskkonnas, siis see pakkumine on just Sinule!

MAJA JA KRUNT
Maja üldpinnaks on 68 m2, millest eluruumi pind moodustab 53,6 m2. Majas asub koridor, WC-duširuum, avatud köögiga elutuba ja magamistuba. Köögiosas ja WC-duširuumis on vee- ja kanalisatsiooniühenduse valmidus. Kõikides ruumides on põrandakütte valmidus. Maja köetakse ahjuga, mis on uuena ehitatud. Maja esimesel korrusel on puitpakettaknad. Uus elektrisüsteem elektriliitumisega 3x25 A. Võimalus liituda linna veesüsteemiga, mille liitumispunkt asub krundi piiril. Maja välisfassaad ja katus vajavad renoveerimist.

Müüdav kinnistu koosneb kahest katastriüksusest, mille suurus on kokku 1720 m2. Krundil asub kaev ning on teostatud pinnase parendustöid.

ASUKOHT
Maja asub mugavas Antsla rajoonis, mille läheduses asuvad toidupoed, tervisekeskus, bussijaam, ehituskeskus, gümnaasium ja vallamaja. Maja vahetusse lähedusse jääb staadion välijõusaaliga ja kelgumägi.

LISAINFO
Maja katusekattematerjaliks on eterniit. Kandevseinad ja vahelagi on ehitatud puidust. Maja küljes asub ka taastamist vajav kuur. Maja on võimalik laiendada ja ehitada suuremaks vastavalt enda soovile.

Huvi korral võta minuga kindlasti ühendust!

Silvia Zvirgzdinš

+372-555-35687
silvia(ätt)lumenkv.ee
www.lumenkv.ee
Kooli 6, 65606 Võru

Võta meiega ühendust