Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3412855

Müüa maja

Korruseid: 2
Ehitusaasta: 2021
Seisukord: Uus
Valmidus: Kinnine karp
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 195 m²
Krundi pind: 908 m²
Hind: 50 000 EUR
EUR/m²: 256.41 EUR/m²

Info

Valgamaa, Valga vald, Valga linn, Välja tn 15, 2 korrust, Kinnistu, kinnine karp, uus, ehitusaasta 2021, kogupind 195 m², krunt 908 m², saun, kõrvalhoone, kaev, pakettaknad, garaaž, kanalisatsioon, äärelinnas, teed heas seisukorras

Kontakt:

keidy.nael@lumenkv.ee

Lisainfo

 VÕIB PAKKUDA VAHETUST KORTERI VASTU PÕLVA-, TARTU- VÕI VÕRUMAAL!

Müügil on kahekordne uus eramaja, mis valmis 2021. aastal. Suur maja ootab perekonda, kes annaks sellele ilusale, hea asukohaga kodule uue tähenduse.

MAJA:
Maja on kahekorruseline. Omanikul oli planeeritud üles 4 magamistuba ja alumisele korrusele avar elutuba köögi,tehnoruumi ja vannitoaga. Ideaalselt sobiks ka maja juurde terrass. Majja on sisse toodud linna kanalisatsioon ja vesi. Aias asub ka enda kaev. Materjalideks on kasutatud kvaliteetseid materjale ning katust katab katusekivi. Aknad on kolmekordse paketiga. Olemas ka maja eelprojekt, samuti elektri ja ventilatsiooni oma.

KRUNT:
Krundi üldpind on 908 m². Maja ette oli mõeldud paigaldada unikivi. Samuti on olemas saun ja garaaž. Naabrid ümberringi.

ASUKOHT:
Maja asub Valga äärelinnas, vaikses ja looduskaunis kohas. Lähedal on park, kus lapsed saavad mängida ja spordiga tegeleda.

Soovi korral on võimalus aidata ka edaspidiste ehitustöödega!

Võru ca 74 km
Tartu ca 88 km
Valka ca 4 km

Tule ja tutvu oma uue koduga lähemalt ning tee oma unistused teoks!

Kinnisvaramaakler Keidy Nael

+372-5566-2903
keidy.nael(ätt)lumenkv.ee
www.lumenkv.ee
Kooli 6, 65606 Võru

Võta meiega ühendust