Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3413633

Müüa maja

Korruseid: 2
Ehitusaasta: 2018
Seisukord: Uus
Valmidus: Katusega karp
Üldpind m²: 143.7 m²
Krundi pind: 10213 m²
Hind: 45 500 EUR
EUR/m²: 316.63 EUR/m²

Info

Valgamaa, Tõrva vald, Jeti, 2 korrust, kivimaja, katusega karp, uus, ehitusaasta 2018, elamispind 140,8 m², kogupind 143,7 m², krunt 1,0 ha, tahke kütus, kamin, kaev, elekter, asulast väljas, teed heas seisukorras

Kontakt:

silvia@lumenkv.ee

Lisainfo

 Kui soovid endale privaatset ja looduse keskel asuvat kodukohta, siis müügile on tulnud ehitusjärgus olev majakarp Tõrva lähistel.

MAJA
Varasemalt 1939. aastal rajatud maja asukohale on ehitatud uus elumaja 2018. aastal. Hoone 1. korruse konstruktioon on ehitatud kergkruusplokist ning vundamendiks on soojustatud madalvundament.
2. korruse vahelagi ja katusekonstruktsioon on puidust. Majale on paigaldatud plekkprofiilkatus ja akendeks on pakettaknad. Majas on olemas ahiküte ning elekter, mille võimsuseks on 1x20 A. Krundil on olemas salvkaev.

KINNISTU
Kinnistu suuruseks on 1,02 ha, kuhu pääseb mööda naaberkinnistul olevat teed. Teele on rajatud servituut. Krundil asub lisaks taastamist vajav maakivikelder.
Maja asub lähimatest suurematest asulatest Tõrvast 9 km ja Valgast 25 km kaugusel. Lisaks on külas olemas kohalik toidukauplus, mis asub 1,6 km kaugusel.

LISAINFORMATSIOON
Hinna sisse kuulub järgnev:
* Pump Grundfos
* Välisvoodrilaud 135 m2
* Killustik (8-16 mm) 30 tonni
* Kruus 30 tonni
* Paroc kivivill 100mm 9 pakki
* 100x100 pruss, toll laud, tuuletõkkeliistud

Huvi korral võta minuga kindlasti ühendust!

Võta meiega ühendust