Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3430447

Müüa majaosa, 3 magamistuba

Korruseid: 1
Tube: 4
Magamistube: 3
Ehitusaasta: 2022
Seisukord: Uus
Valmidus: Valmis
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 181.3 m²
Krundi pind: 1250 m²
Hind: 235 000 EUR
EUR/m²: 1 296.19 EUR/m²

Info

Tartumaa, Luunja vald, Kakumetsa, Vankri tee, 4 tuba, 1 korrust, kinnistu, puitmaja, valmis, uus, ehitusaasta 2022, elamispind 107,8 m², kogupind 181,3 m², krunt 1 250 m², saun, põrandaküte, Internet, kanalisatsioon, terrass, pakettaknad, parkett, elekter, maaküte, tsentraalne vesi, ümbruses eramud, asulast väljas, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi

Kontakt:

toomas@lumenkv.ee
Toomas Matvejev 56477680

Lisainfo

 Alustame paarismajade eelmüügiga!

Suurepärase planeeringuga paarismaja, mida iseloomustab kõrge ehituskvaliteet, läbimõeldud planeering ja valgusküllasus ja A-energiaklass

ELAMU:
Paarismaja boks on ühekorruseline, kokku 4 tuba, eluruumi pinda 110.6 m2. Lisaks terrass (48.9 m2), panipaik (2,8 m2) ja autovarjualune (21.8 m2). Kokku 181,6m2.

Maja on ehitatud plaatvundamendile, mille soojustus on 300mm EPS. Väliseinad on puitkarkassist ja soojustatud 250mm villaga. Välisviimistluseks on kasutatud laudist. Hoone katuseks on kivi, mis on paigaldatud tehases valmistatud fermidele. Lae soojapidavuse tagab 600mm puistevill. Akendeks on soojapidavad 3x pakettaknad. Soklile paigaldatud närilisi tõkestav võrk. Kõik siseseinad on väga hea heliisolatsiooni saavutamiseks soojustatud 50mm villaga.

PLANEERING:
Planeeringult on boksis esik 8,3 m2. Koridorist otse liikudes avaneb köök-elutuba suurusega 48,9 m2. Koridorist vasakule jäävad kaks magamistuba (10,8 m2 ja 10,8 m2). Elutoast viib uks vannituppa ja maja kõige tagumises nurgas asub kolmas magamistuba suurusega 12.2 m2.
Elutoast, vannitoast ja suurest magamistoast pääseb terrassile (48,9 m2).
Maja ette on planeeritud auto varjualune (25 m2) ja panipaik (2.8 m2). Kuuri pääseb nii maja eest.

SISEVIIMISTLUS:
Põrandaid katab eluruumides laminaatparkett. Seinad värvitakse heledates toonides. Sanitaarruumides kaetakse seinad ja põrandad keraamiliste plaatidega. Paigaldatakse kvaliteetne san.tehnika.

Ostjal on võimalus täpsemad materjalid ja värvid ehituse käigus kokku leppida.

KÜTTESÜSTEEM JA KOMMUNIKATSIOONID
Küttelahenduseks on igal boksil oma maaküte koos maasoojuspumbaga. Hoone küttesüsteem on lahendatud vesipõrandakütte baasil. Hea sisekliima tagamiseks on majas soojustagastusega sundventilatsioon. Vesi- ja kanalisatsioon on tsentraalsed, elektrivõimsus 3*16A.

KRUNT:
Krundi üldpind on 2500 m², mis jagatakse kahe boksi peale. Maja ette paigaldatakse kiviparkett. Mõlemal boksil on parkimisruumi arvestatud kahele autole, nendest üks saab parkida varju alla.

ASUKOHT:
Looduskeskne ja vaikne Luunjamõisa uuselamurajoon on hinnatud asukohaks eriti noorte perede seas. Elamurajoon asub linnapiirist kõigest 5 km kaugusel ja Tartu kesklinn vaid 15 min autosõidu kaugusel. Piirkonnal on väga hea bussiühendus linnaga ja väga heas korras kergliiklusteede võrgustik.
Mõne kilomeetri kaugusele jääb lastead, keskkool ja toiudpood.

MÜÜGIHIND SISALDAB
Maja täielikku valmimist
Kvaliteetset siseviimistlust (vastavalt kliendi soovile)
Parkett
San. tehnika
Siseuksed
Valgustid
Haljastus
Kiviparkett maja ees

MÜÜGIINFO:
Müük toimub kolmes etapis:
Broneerimine
Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni. Ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja broneerimislepingu sõlmimisel 3 000 EUR’i suuruse ettemakse.
Võlaõiguslik leping
Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu sõlmimise eelduseks on ostja poolt tasutud ettemaks 10% ulatuses kogu tehingu väärtusest.
Asjaõiguslik leping
Kui maja on ostjale üleandmiseks valmis, sõlmitakse ostjaga notariaalne asjaõiguslik leping, mille sõlmimise käigus tasub ostja ülejäänud summa ja saab kinnistu omandiõiguse. Ostja tasub notariteenuste eest ning ka tehinguga seotud juriidilised kulud.

Võta meiega ühendust