Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3431679

Müüa maja

Korruseid: 1
Korrus: 1
Ehitusaasta: 1934
Seisukord: Vajab renoveerimist
Üldpind m²: 80 m²
Krundi pind: 20100 m²
Hind: 20 000 EUR
EUR/m²: 250 EUR/m²

Info

Võrumaa, Võru vald, Lepassaare, 1 korrust, puitmaja, vajab renoveerimist, ehitusaasta 1934, elamispind 80 m², kogupind 80 m², krunt 2,0 ha, ahjuküte, kõrvalhoone, kaev, elekter, tööstusvool, garaaž, asulast väljas

Kontakt:

keidy.nael@lumenkv.ee

Lisainfo

 JÄRELMAKSU VÕIMALUS!

MAJA
Krundil on suur saunamaja, mida kasutati elumajana. Vesi tuleb sauna puurkaevust ning katuseks on eterniit.

KRUNT
Talu krunt koosneb saunamajast, aidast, laudast, küünist, garaažist, keldrist. Krundil on tiik, marjapõõsad ja puud. Ideaalne koht kus alustada väikest loomapidamist. Olemas on tööstusvool ja 3x16 elektrit.

ASUKOHT
Lepassaare küla asub Võru linnast ca 25 km kaugusel. Lähim lasteaed ja pood on Lasva külas ca 11 km kaugusel ja ca 13 km kaugusel Orava külas asub ka põhikool. Samuti on lähim kool Kääpa külas ca 17 km. Lepassaare külas on olemas bussijaam. 3 korda päevas liigub buss Võrru. Kellel vaja Tallinna vahet sõita, siis on võimalik seda teha rongiga, sest Koidula piiripunkt asub ca 25 km kaugusel.

Kinnisvaramaakler Keidy Nael

+372-5566-2903
keidy.nael(ätt)lumenkv.ee
www.lumenkv.ee
Kooli 6, 65606 Võru

Võta meiega ühendust