Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3444696

Müüa maja

Korruseid: 3
Tube: 23
Seisukord: Vajab renoveerimist
Valmidus: Katusega karp
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 1127.1 m²
Krundi pind: 2555 m²
Hind: 159 000 EUR
EUR/m²: 141.07 EUR/m²

Info

Põlvamaa, Põlva vald, Põlva linn, Jaama tn 54, 23 tuba, 3 korrust, kinnistu, kivimaja, katusega karp, vajab renoveerimist, elamispind 803,3 m², kogupind 1 127,1 m², krunt 2 555 m², gaasiküte, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, panipaik, elekter, tööstusvool, pakettaknad, parkimine tasuta, aiaga ümbritsetud

Kontakt:

ranno@lumenkv.ee
Ranno Kalda

Lisainfo

 Müüki on tulnud kortermaja arendusprojekt Põlva linnas aadressil Jaama tn 54!

KORTERMAJA
Kortermaja renoveerimiseks üürimajaks on olemas ehitusprojekt, mille mahuks on kokku 1127,1 m2.
0-korrusele on projekteeritud erinevad abi-, hoiu- ning pesupesemisruumid.

1. korrusele on ette nähtud 7 korterit: 2 suuremat korterit koos kööginurga ja WC-duširuumiga (27,5 ja 27,8 m2) ning 5 ühetoalist korterit (8,1-15,3 m2) koos ühise WC ja köögiruumiga. Lisanduvad kabinet, majahalduri abiruum ning koridorid.

2. korrusele tuleb 8 korterit: 3 suuremat korterit koos köök-elutoa, magamistoa ja WC-duširuumiga (27,4-31,1 m2) ning 5 ühetoalist korterit (8,1-15,5 m2) koos ühise WC ja köögiruumiga.

3. korrusele ehitatakse 8 korterit: 3 suuremat korterit koos köök-elutoa, magamistoa ja WC-duširuumiga (27,4-31,1 m2) ja 5 ühetoalist korterit (8,1-15,5 m2) koos ühise WC ja köögiruumiga.

Pööningukorrusele on kavandatud ventilatsioonikamber ja tehnoruum.

EHITUSKIRJELDUS
Tegemist on olemasoleva hoonekarbi rekonstrueerimisega ja osalise laiendamisega katusekorrusel. Hoone on 3-kordne kergbetoonpaneelidest ja – plokkidest viilkatusega kivihoone, millel on kaks trepikoda ja (pool)kelder kogu hoone ulatuses. 3. korrus on osaliselt rekonstrueeritud. Uue kontseptsiooni kohaselt kuulub olemasolev ruumiplaneering muutmisele. Hoone katus on vahetatud uue plekk-katte vastu.

KOMMUNIKATSIOONID
Uued vee- ja kanalisatsiooni liitumispunktid on toodud tänava äärest krundi piirile. Hoonel on liitumised elektri-, gaasi- ja sidevõrguga. Olemas on tööstusvool. Hoone tuleb varustada mehaanilise sissepuhke‐väljatõmbe ventilatsiooniga. Kütmiseks on ette nähtud lokaalne gaasikatel keskküte radiaatorite baasil. Vee soojendamiseks tuleb kasutada gaasikatelt. Ruumide jahutuseks lisatakse ventilatsiooniseadmele jahutuskalorifeer ning aknaklaasidele päikesekaitsefaktor.

ASUKOHT
Kinnistu asub Põlva linna tööstus- ja eramajade rajoonis. Suuremad toidu- ja tarbekaupade poed on 2 kilomeetri kaugusel. Lähedale jääb Terminali tankla ja erinevad toitlustuskohad. Põlva järve rannaala ja kesklinn jäävad 3 km kaugusele.

LISAINFO
Huvi korral on võimalik ehitusprojektiga tutvuda emaili teel. Tegemist on käibemaksuvaba tehinguga.

Ranno Kalda
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 35272
www.lumenkv.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu

Võta meiega ühendust