Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3468182

Anda üürile äripind, ladu, teenindus, büroo, 46,6 m²

Korruseid: 3
Korrus: 3
Tube: 2
Ehitusaasta: 2008
Seisukord: heas korras
Üldpind m²: 46.6 m²
Hind: 279.60 EUR
EUR/m²: 6 EUR/m²

Info

Võrumaa, Võru, Kooli tn 6, kogupind 46,6 m², 2 tuba, 3/3, heas korras, ehitusaasta 2008, keskküte, Internet, lift, konditsioneer, tsentraalne vesi, ventilatsioon, kaubalift, elekter, videovalve

Kontakt:

keidy.nael@lumenkv.ee

Lisainfo

 ÜÜRIPIND
Üüripind suurusega 46.6m2 asub kolmandal korrusel ja koosneb kahest ruumist ja wc-st. Lisaks on pandud konditsioneer. Olemas on mehitatud valve ning tehniline valve siseruumides. Üürihinnale lisanduvad kommunaalkulud.
Sobilik mõnele iluteenindajale või miks ka väikesema butiigi avamiseks!

KAGUKESKUS
Tegemist on Võru linna ja Võrumaa suurima ostu- ja tõmbekeskusega, mille eelisteks on suurepärane asukoht, hea ligipääs ning tasuta parkimisvõimalus kolmel eri küljel. Kagukeskusel on pidevalt suurenevad külastatavusnumbrid ning see annab suurepärase konkurentsieelise võrreldes teiste kaubanduskeskustega. Kagukeskuse külastuse muudavad mugavaks ka Võru linna korrastatud jalakäijate ning jalgrattateed.

LISAINFO
Üürnikul tuleb tasuda ühe kuu üür, tagatisraha ning maakleritasu. Hinnale lisandub käibemaks.

Kinnisvaramaakler Keidy Nael

+372-5566-2903
keidy.nael(ätt)lumenkv.ee
www.lumenkv.ee
Kooli 6, 65606 Võru

Võta meiega ühendust