Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3470225

Müüa maja, 1 magamistuba

Korruseid: 1
Tube: 2
Magamistube: 1
Ehitusaasta: 1810
Seisukord: Vajab renoveerimist
Valmidus: Valmis
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 836 m²
Krundi pind: 4141 m²
Hind: 50 000 EUR
EUR/m²: 59.81 EUR/m²

Info

Jõgevamaa, Põltsamaa vald, Mällikvere, Mõhu tee, 2 tuba, 1 korrust, Kinnistu, kivimaja, valmis, vajab renoveerimist, ehitusaasta 1810, elamispind 70 m², kogupind 836 m², krunt 4 141 m², boiler, ahjuküte, kanalisatsioon, mööbli võimalus, tsentraalne vesi, pakettaknad, kõrvalhoone, kaev, elekter, aiaga ümbritsetud, jõgi 700 m, ümbruses eramud, asulast väljas, teed heas seisukorras, muu, eterniitkatus

Kontakt:

silvia@lumenkv.ee

Lisainfo

 Põltsamaa külje all on müügile tulnud 1810. aastal rajatud suur paekivihoone. Hoone ühes osas asuvad palkkonstruktsiooniga ehitatud eluruumid ning ülejäänu on kasutuses töökoja ja laoruumidena. Kinnistust 400 m kaugusel asub Põltsamaa jõel olev ametlik ujumiskoht. Piirkond on hoonestatud peamiselt eramajade ja suvilatega.

HOONE
Kinnistul asuva hoone üldpinnaks on 836 m2 ja suletud netopind on 752 m2. Suure paekivihoone sisse on eraldi ehitatud elamiseks palkmaja, mille üldpinnaks on ca 70 m2. Palkmajas asuvad elutuba, magamistuba köök ja pesemisruum. Majas on tsentraalne vesi ja kanalisatsioon. Olemas on elektrisüsteem liitumisega 3x32 A. Elamut köetakse ahju ja pliidiga. Kogu paekivihoone ja palkmaja vajavad terviklikku renoveerimist.

Maja katusekattematerjaliks on eterniit. Tegemist on paekivihoonega, mille sees asub eraldi palgist ehitatud eluhoone.

ASUKOHT
Kinnistu asub Põltsamaa kesklinnast 1,7 km kaugusel, kus asuvad kõik peamised eluks vajalikud asutused.
400 m kaugusel asub Põltsamaa jõgi ning selle juurde rajatud avalik ujumiskoht. Kinnistuni viib asfaltkattega sõidutee. Tegemist on rahuliku ning mugava asukohaga, kus saab nautida loodust ja seejuures asub linn jalutuskäigu kaugusel.

Huvi korral võta minuga ühendust ja lähme vaatama!

Silvia Zvirgzdinš

+372-555-35687
silvia(ätt)lumenkv.ee
www.lumenkv.ee
Kooli 6, 65606 Võru

Võta meiega ühendust