Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3470468

Müüa maja, 4 magamistuba

Korruseid: 1
Tube: 5
Magamistube: 4
Ehitusaasta: 2023
Seisukord: Uus
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 164.3 m²
Krundi pind: 1786 m²
Hind: 259 000 EUR
EUR/m²: 1 576.38 EUR/m²

Info

Tartumaa, Luunja vald, Kakumetsa, Vankri tee 44, 5 tuba, 1 korrust, Kinnistu, puitmaja, uus, ehitusaasta 2023, elamispind 119,5 m², kogupind 164,3 m², krunt 1 786 m², saun, dušš, põrandaküte, ühistransport, terrass, garderoob, pakettaknad, parkett, elekter, maaküte, tsentraalne vesi, ümbruses eramud, asub keskuses, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi

Kontakt:

toomas@lumenkv.ee
Toomas Matvejev

Lisainfo

 Tegemist on maja eelmüügiga.

Müüa 2023 aasta suvel valmiv 4 magamistoaga elamu Luunjas.
Maja iseloomustab ökonoomsus (A energiaklass) ja hästi läbi mõeldud lahendused..
NB! Pildid on valminud majast, mis asub Vankri teel.

Maja 3-D pildiga võimalik tutvuda siin: https://skfb.ly/o7nLO

PLANEERING:
164.3 m² üldpinnast moodustab köetav pind 119,5 m² .
Maja planeering: esik (4,8 m²), majandusruum (4,7 m²), köök/elutuba (40,5 m²), neli magamistuba (11,2 m²; 11,7 m²; 11,7 m²; 14,1 m²), koridor (5,4m²), vannituba (5,3m²), saun (3,2 m²), sauna eesruum (7 m²). Elutoast, sauna eesruumist. Panipaik 4.5 m² ja auto varjualune 16.3 m²

EHITUSLIK INFORMATSIOON:
Maja on ehitatud plaatvundamendile, mille soojustus on 300mm EPS. Väliseinad on puitkarkassist ja soojustatud 250mm villaga. Välisviimistluseks on kasutatud laudist. Hoone katuseks on kivi, mis on paigaldatud tehases valmistatud fermidele. Lae soojapidavuse tagab 600mm puistevill. Akendeks on soojapidavad 3x pakettaknad. Soklile paigaldatud närilisi tõkestav võrk. Kõik siseseinad on väga hea heliisolatsiooni saavutamiseks soojustatud 50mm villaga.

Eramul on olemas vee-ja kanalisatsiooniliitumised ja elektriliitumine 3 X 16 A.

KÜTE ja VENTILATSIOON:
Küttelahenduseks on maakütte baasil põrandaküte.
Värske sisekliima tagab kvaliteetne soojustagastusega ventilatsioonisüsteem.

SISEVIIMISTLUS
Ruumide siseviimistluses osas on uuel omanikul veel võimalik kaasa rääkida.
Sanitaarruumidesse on paigaldatakse keraamilised plaadid ning kõik eluks vajalik - WC pottidest duššideni. Sauna leiliruum on viimistletud puitlaudisega ning paigaldatud on elektrikeris.

Müügihind sisaldab:
- Maja täielikku valmimist
- Kvaliteetset siseviimistlust (vastavalt kliendi soovile)
- Parkett
- San. tehnika
- Siseuksed
- Valgustid
NB! Müügihind ei sisalda terrassi, kiviparketti ja haljastust.
Koos terrassi, kiviparketti ja haljastusega on maja müüghind 279000€

ASUKOHT
Luunjamõisa uuselamurajoon on hinnatud asukohaks eriti noorte perede seas. Maja asub linnapiirist kõigest 5 km kaugusel ja Tartu kesklinn vaid 15 min autosõidu kaugusel. Piirkonnal on väga hea bussiühendus linnaga ja väga heas korras kergliiklusteede võrgustik mida mööda saab turvaliselt lapsega jalutada.
Mõne kilomeetri kaugusele jääb lastead, keskkool ja toidupood.

MÜÜGIINFO:
Müük toimub kolmes etapis:
- Broneerimine
Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni. Ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja broneerimislepingu sõlmimisel 3 000 EUR’i suuruse ettemakse.
- Võlaõiguslik leping
Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu sõlmimise eelduseks on ostja poolt tasutud ettemaks 10% ulatuses kogu tehingu väärtusest.
- Asjaõiguslik leping
Kui maja on ostjale üleandmiseks valmis, sõlmitakse ostjaga notariaalne asjaõiguslik leping, mille sõlmimise käigus tasub ostja ülejäänud summa ja saab kinnistu omandiõiguse. Ostja tasub notariteenuste eest ning ka tehinguga seotud juriidilised kulud.

Võta meiega ühendust