Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3473289

Müüa korter, 3 tuba

Korruseid: 1
Tube: 3
Ehitusaasta: 1935
Seisukord: Vajab renoveerimist
Omandivorm: Korteriomand
Üldpind m²: 58.9 m²
Hind: 45 000 EUR
EUR/m²: 764.01 EUR/m²

Info

Võrumaa, Võru, Karja tn 26, 3 tuba, Korteriomand, 58,9 m², palkmaja, ehitusaasta 1935, vajab renoveerimist, tahke kütus, ahjuküte, panipaik, kõrged laed, planeering läbi mitme korruse, Tamula järv 200 m

Kontakt:

silvia@lumenkv.ee
Silvia Zvirgzdinš +37255535687

Lisainfo

 Müügile on tulnud läbi kahe korruse planeeringuga korter Võru linnas. Korter asub Tamula järve rannapromenaadi vahetusläheduses. Ümbruskonda iseloomustab rahulik ja mugav elukeskkond.

KORTER
Tegemist on kolmetoalise korteriga, mis asub 1953. aastal ehitatud palkmajas. Eluruumi pindalaks on 58,9 m2. Korter on erilisema planeeringuga ning asetseb läbi kahe korruse.
Korteri esimesel korrusel on puhastatud palgid ning võetud üles vana põrandaosa, paigaldatud on uus torustik. Väljalõhutud on vana ahi.
Teisel korrusel asub tuba, mille kõrval paikneb mahukas panipaik. Ülemise korruse katusealune on soojustatud, paigaldatud niiskuskindel plaat ning uus elektrijuhtmestik. Samuti on vahetatud teise korruse aken. Lisaks on korteril oma keldriosa, mis on hiljuti betooniga valatud ja mida saab lahendada enda äranägemise järgi.
Korteri juurde kuulub väljas olev puukuur.

KORTERMAJA
Majas ametlikult ühistut ei ole, kuid kogutakse remondifondi, mida kasutatakse jooksvateks remonttöödeks. Hoone asub muinsuskaitse alal ning sellega seoses on võimalik taotelda toetusi fassaadi renoveerimiseks. Muinsuskaitse korterisiseselt ei rakendu. Parkida on võimalik hoovis ja ka maja kõrval oleval tänaval.

Elamu asub rahulikus Võru linna rajoonis, mille vahetusläheduses asub Tamula järv. Lisaks asuvad muud eluksvajalikud asutused nagu toidukauplused, apteek, lasteaed ja koolimaja 1 km raadiuses. Teised suuremad asulad nagu Tartu jääb 70 km, Tallinn 250 km ja Riia 225 km kaugusele.

Huvi korral võta minuga ühendust ja lähme korterit vaatama!

Võta meiega ühendust