Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3480438

Müüa maja, 3 magamistuba

Korruseid: 1
Korrus: 1
Tube: 4
Magamistube: 3
Ehitusaasta: 2023
Seisukord: Uus
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 190 m²
Krundi pind: 1346 m²
Hind: 325 000 EUR
EUR/m²: 1 710.53 EUR/m²

Info

Tartumaa, Kastre vald, Haaslava, Pihlaka tee 26, 4 tuba, 1 korrust, Kinnistu, kivimaja, uus, ehitusaasta 2023, kogupind 190 m², krunt 1 346 m², dušš, saun, põrandaküte, kanalisatsioon, ühistransport, terrass, elekter, pakettaknad, parkett, garaaž, parkimine tasuta, tsentraalne vesi, Kurepalu järv , teed heas seisukorras, profiilplekk-katus

Kontakt:

katlin.halling@lumenkv.ee
Kätlin Halling

Lisainfo

 Müügile on tulnud 1-korruseline elumaja, mida iseloomustab kõrge ehituskvaliteet, modernsus ja läbimõeldud planeering. Valmimise aeg 2023 suvi.

MAJA:
Maja on ühekorruseline, kokku 4 tuba, eluruumi pinda 127 m2. Lisaks garaaž 23,9 m2 ja terrass maja taga 39,1 m2. Kokku on üldpinda 190 m2.

Maja ehitatakse plaatvundamendile. Välisseinad Bauroc 200mm väikeplokkidest ja välisseinad kaetakse väljast krohviga. Hoonele paigaldatakse klassik plekkprofiil. Akendeks on soojapidavad 3-kordse PVC aknad. Kandvad siseseinad laotakse väikeplokist, mittekandvad paigaldatakse kipsist.

PLANEERING:
Majas on planeeringult suur ja avar esik (15,8 m²). Koridorist vasakule jääb esimene magamistuba (12 m2). Esikust edasi jääb valgusküllane köök-elutuba (38,4 m2). Köögi vastu jääb kaks magamistuba (15,9 ja 12,8 m2) ja nende vahele WC-vannituba (4,3 m2). Elutoast viib uks majapidamisruumi, pesuruumi koos saunaga ning sauna eesruum.i Majapidamisruumist pääseb mugavalt garaaži.

Maja taga olevale terrassile (39,4 m2) pääseb nii elutoast kui sauna eesruumist. Maja ette tekib varjualune, mis kaitseb peaust vihma eest.

Kõikides tubades on temperatuuri reguleerimise termostaat.

SISEVIIMISTLUS:
Ruumide siseviimistluses on kasutatud soojasid ja heledaid värvitoone. Põrandaid katab kvaliteetne parkett. Sanitaarruumid on osaliselt plaaditud ja paigaldatud kvaliteetne sanitaartehnika. Saunaruum on viimistletud puitlaudisega ning paigaldatud elektrikeris.
Varajasel broneerijal on võimalik kaasa rääkida siseviimistluses.

KÜTTESÜSTEEM JA KOMMUNIKATSIOONID:
Kütteallikaks on õhk-vesi soojuspump. Hoone küttesüsteem on lahendatud vesipõrandakütte baasil. Hea sisekliima tagamiseks on majas soojustagastusega sundventilatsioon. Vesi- ja kanalisatsioon on tsentraalsed, elektrivõimsus 3*16A.

KRUNT:
Krundi üldpind on 1346 m². Maja ette paigaldatakse kiviparkett. Parkimiskohti on arvestatud vähemalt kahele autole. Krunt planeeritakse ja külvatakse muruseeme.

ASUKOHT:
Maja asub Tartu linna piirist ca 6 km kaugusel. Jalutuskäigu kaugusel asub ujumiskohaga Kurepalu järv. Lähimad koolid on Sillaotsa kool 6 km ja Ülenurme Gümnaasium 7,5 km kaugusel. Pihlaka tänava lõpus on kaks aastat tagasi valminud lasteaeda ja maja vahetusse lähedusse on vastvalminud mänguväljak.

Lähim bussipeatus on suure tee ääres, ühendus Tartu linnaga hea. Mööda teed Tartu-Roiu poole on mugav liigelda ka mööda kergliiklusteed. Lisaks on 9 min autosõidu kaugusel Vooremäe terviserajad.

*Kasutatud pildid on illustratiivsed ja tehtud kõrval asuvast varem valminud majast.

Küsi julgelt lisainformatsiooni!

Võta meiega ühendust