Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3488457

Müüa äripind, tootmine, ladu, kaubandus, 444 m²

Korruseid: 1
Üldpind m²: 444 m²
Krundi pind: 2062 m²
Hind: 220 000 EUR
EUR/m²: 495.50 EUR/m²

Info

Võrumaa, Võru, Roopa tn 5, kogupind 444 m², krunt 2 062 m², Kinnistu, angaar, õhksoojuspump, kombineeritud küte, tsentraalne vesi, elekter

Kontakt:

ranno@lumenkv.ee
Ranno Kalda

Lisainfo

 Müügile on tulnud kaarhall aadressil Roopa 5!

KINNISTU
2062 m2 suurusel kinnistul asub kaks asfalteeritud platsi, kogusuurusega ca 1000 m2 ning 444 m2 suurune kaarhall, kus praegu tegutseb tehnoülevaatuspunkt. Uuel omanikul on võimalik jätkata praeguse äritegevusega või arendada välja lao-, tootmis- või autoteeninduskeskus. Hoone sees on väiksem kontoriruum, WC, duširuum, olme- ja hoiuruum ning tehnoülevaatuspunkt. Olemas on kanal ning tõstanduksed. Kaarhall on soojustatud. Kandevkonstruktsiooniks on metall-talad ning fassaadmaterjaliks plekk. Sisustus ja inventar ei kuulu müügihinna sisse ja on eraldi kokkuleppel.

KOMMUNIKATSIOONID
Elektriühenduse võimsuseks on 3x100 amprit. Olemas on tsentraalne vee- ja kanalisatsiooniühendus. Kütmiseks kasutatakse mahutiga kütteõlikatelt, mis edastab soojust läbi kalorifeeride. Olemas on ventilatsioonisüsteem. Kontoriosas kasutatakse kütmiseks õhksoojuspumpa. Olemas on interneti valguskaabel.

ASUKOHT
Kaarhall asub Võru linna tööstuspiirkonnas, kust kesklinna jõuab mõneminutilise autosõiduga. Lähedale jäävad erinevad tootmis ja kaubandusettevõtted nagu Valio, Cramo ja Kuusakoski, lisaks mitmed autoteenindused ning varuosade kauplused.

Huvi korral võta minuga kindlasti ühendust! Võimalik osta ka toimiv osaühing koos seadmete ja kinnisvaraga.

Ranno Kalda
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 35272
www.lumenkv.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu

Võta meiega ühendust