Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3488791

Müüa maja, 4 magamistuba

Korrus: 1
Tube: 5
Magamistube: 4
Seisukord: Uus
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 161.7 m²
Krundi pind: 1346 m²
Hind: 284 900 EUR
EUR/m²: 1 761.90 EUR/m²

Info

Tartumaa, Kastre vald, Haaslava, Pihlaka tee 26, 5 tuba, Kinnistu, kivimaja, uus, kogupind 161,7 m², krunt 1 346 m², saun, dušš, põrandaküte, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, kombineeritud küte, parkimine tasuta, panipaik, terrass, elekter, pakettaknad, parkett, Kurepalu järv , teed heas seisukorras, profiilplekk-katus

Kontakt:

katlin.halling@lumenkv.ee

Lisainfo

 Müüa valgusküllane 5-toaline eramaja kiiresti arenevas Haaslava piirkonnas. Tegemist on maja eelmüügiga.

MAJA:
Maja on ühekorruseline, kokku 5 tuba, eluruumi pinda 131,7 m2. Lisaks terrass maja taga 30 m2. Kokku 161,7 m2. Maja ette või kõrvale on planeeritud juurde auto varjualune koos kuuriga.

Maja ehitatakse plaatvundamendile. Välisseinad kivist ja välisfassaad krohvitakse, dekoratsiooniks lisatakse soovi korral laudis. Hoonele paigaldatakse kiviprofiilplekk. Akendeks on soojapidavad 3-kordse PVC aknad. Siseseinad kergkonstruktsioonil kipsseinad.

PLANEERING:
Majas on planeeringult esik (5,5 m²) ja tehnoruum, kus on piisavalt ruumi pesumasina ja kuivati paigaldamiseks. Avatud köök ja elutuba (kokku 45,9 m²) on läbi maja planeeringuga. Elutoast viivad uksed suuremasse magamistuppa (15,1 m2) ja vannituppa ning sauna. Esikust vasakule jäävad kolm magamistuba (12, 12,5 ja 12,5 m2) ja WC.

Terrassile (30 m2) pääseb nii elutoast kui vannitoast. Maja ette tekib tänu räästakastile samuti ala, kuhu saab panna tooli ja nautida hommikupäikest.

Kõikides tubades on temperatuuri reguleerimise termostaat.

SISEVIIMISTLUS:
Ruumide siseviimistluses kasutatakse soojasid ja heledaid värvitoone. Põrandaid katab kvaliteetne naturaalne parkett. Sanitaarruumid on planeeritud osaliselt plaaditult ja paigaldatakse kvaliteetne sanitaartehnika. Saunaruum täielikult valmis ja paigaldatakse elektrikeris.

Varajasel broneerijal on võimalik kaasa rääkida siseviimistluses ja valida maja välisfassaadi toon.

KÜTTESÜSTEEM JA KOMMUNIKATSIOONID:
Kütteallikaks on õhk-vesi soojuspump. Hoone küttesüsteem on lahendatud vesipõrandakütte baasil. Hea sisekliima tagamiseks on majas soojustagastusega sundventilatsioon. Vesi- ja kanalisatsioon on tsentraalsed, elektrivõimsus 3*16A.

KRUNT:
Krundi üldpind on 1346 m². Maja ette paigaldatakse kiviparkett. Parkimiskohti on arvestatud vähemalt kahele autole. Krunt planeeritakse ja külvatakse muruseeme.

ASUKOHT:
Maja asub Tartu linna piirist ca 6 km kaugusel. Jalutuskäigu kaugusel asub ujumiskohaga Kurepalu järv. Lähimad koolid on Sillaotsa kool 6 km ja Ülenurme Gümnaasium 7,5 km kaugusel. Kõrvaltänavasse on valminud uus lasteaeda ja peagi valmib ka vabaaja veetmiseks väljak.

Lähim bussipeatus on suure tee ääres, ühendus Tartu linnaga hea. Mööda teed Tartu-Roiu poole on mugav liigelda ka mööda kergliiklusteed. Lisaks on 9 min autosõidu kaugusel Vooremäe terviserajad.

*Kasutatud pildid on illustratiivsed ja tehtud varem valminud majast.

Küsi julgelt lisainformatsiooni!

Võta meiega ühendust