Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3489568

Müüa äripind, tootmine, ladu, teenindus, kaubandus, büroo, 1 012,5 m²

Korruseid: 1
Ehitusaasta: 1992
Seisukord: Renoveeritud
Üldpind m²: 1012.5 m²
Krundi pind: 2490 m²
Hind: 320 000 EUR
EUR/m²: 316.05 EUR/m²

Info

Võrumaa, Võru, Lille tn 22, kogupind 1 012,5 m², krunt 2 490 m², Kinnistu, valmis, renoveeritud, ehitusaasta 1992, dušš, saun, tahke kütus, parkimine tasuta, tsentraalne vesi, ventilatsioon, kombineeritud küte, riidehoiuruum, eraldi sissepääs, sissepääs tänavalt, elekter, aiaga ümbritsetud

Kontakt:

ranno@lumenkv.ee

Lisainfo

 Müügile on tulnud suurepärase asukohaga kaarhall, autoremonditöökoda ja -pood aadressil Lille 22!

KINNISTU
2490 m2 suurusel asfalteeritud kinnistul asub kaks hoonet. 679,5 m2 suuruses hoones asuvad poe- ja kontoriruumid (ca 115 m2), tehnoruumid (ca 60 m2), olmeruumid (ca 61 m2), laoruumid (ca 119 m2) ning autoremonditöökoda (ca 163 m2, kõrgusega 6 meetrit). Lille tn poolses osas on autodele kolm, hoovis kaks tõstandust. Olemas on WC, leiliruum ja pesemisvõimalus. Lisanduvad teise korruse ruumid, mida kasutatakse ladustamiseks. Sisustus ja inventar ei kuulu müügihinna sisse ja on eraldi kokkuleppel.

333 m2 suurune kaarhall on hetkel kasutusel laona. Hoonel on hoovipoolne tõstanduks ja sissepääs ka töökojast. Hoonetele on hea juurdepääs nii tänavalt kui ka aiaga piiratud sisehoovist.

KOMMUNIKATSIOONID
Elektriühenduse võimsuseks on 3x100 amprit. Olemas on tsentraalne vee- ja kanalisatsiooniühendus. Kütmiseks kasutatakse mahutiga kütteõlikatelt, mis edastab soojust läbi radiaatorite ja kalorifeeride. Olemas on ventilatsioonisüsteem. Võimalus liituda kiire internetiühendusega. Olemas on interneti valguskaabel.

ASUKOHT
Lille tn 22 kompleks on väga hea logistilise asukohaga, paiknedes Võru linna tuiksoonel. Seetõttu sobivad hooned eriti hästi autoremonditeeninduseks või laoruumideks. Lähedal asuvad ka kõik suuremad ostukeskused ja ehituspoed. Tartu jääb 70 km, Pärnu 215 km, Tallinn 250 km ja Riia 225 km kaugusele.

Huvi korral võta minuga kindlasti ühendust! Plaanimaterjal edastatakse emaili teel. Võimalik osta ka toimiv osaühing koos seadmete ja kinnisvaraga.

Ranno Kalda
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 35272
www.lumenkv.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu

Võta meiega ühendust