Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3490921

Müüa ridaelamuboks, 3 magamistuba

Korruseid: 1
Korrus: 1
Tube: 4
Magamistube: 3
Ehitusaasta: 2023
Seisukord: Uus
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 143.6 m²
Krundi pind: 2821 m²
Hind: 205 000 EUR
EUR/m²: 1 427.58 EUR/m²

Info

Tartumaa, Kastre vald, Haaslava, Pargi tee 8-1, 4 tuba, 1 korrust, Kinnistu, puitmaja, uus, ehitusaasta 2023, kogupind 143,6 m², krunt 2 821 m², saun, dušš, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, terrass, elekter, pakettaknad, parkett, parkimine tasuta, maaküte, teed heas seisukorras, Kurepalu järv

Kontakt:

katlin.halling@lumenkv.ee
Kätlin Halling

Lisainfo

 Müüa 2023. aasta suve lõpus-sügise alguses valmiv 6 korteriga ridaelamuboks kiiresti arenevas Haaslava alevikus. Hoone asub Tartu linna piirist ca 6 km kaugusel.

ELAMU:
Ridaelamut iseloomustab ökonoomsus ja hästi läbimõeldud planeering. Boks on ühekorruseline, kokku 4 tuba, eluruumi pinda 99,6 m2. Lisaks terrass maja ees (44 m2). Üldpinda kokku 143,6 m2.

Maja ehitatakse plaatvundamendile. Välisseinad ehitatakse puitkarkassil, vahed soojustatakse 200 mm mineraalvillaga. Välisviimistluseks on kasutatud laudist. Siseseinad kergkonstruktsioonil. Lae soojapidavuse tagab 500 mm puistevill. Hoonel on kasutatud katusel rullmaterjali. Akendeks on soojapidavad 3x pakettaknad.

Ridaelamu juurde kuulub tehnoruum, kuhu on koondatud kõik vajalik jättes boksidesse rohkem kasutatavat pinda.

PLANEERING:
Boks on kompaktne ja läbimõeldud planeeringuga: esik (7,2 m2), kus on piisavalt ruumi suurema garderoobikapi paigutamiseks, pesuruum koos saunaga (kokku 7,2 m2), köök-elutuba (41,4 m2). Lisaks kolm keskmisest suuremat magamistuba (13,7, 14,9 ja 15,2 m2).

Elutoast ja suuremast magamistoast viivad uksed suurele terrassile (44 m2), kus saab nautida hommiku ja päevast päikest.

SISEVIIMISTLUS:
Boksid viimistletakse heledatesse toonidesse. Põrandatele paigaldatakse eluruumides kvaliteetne laminaatparkett, köök ja esik on plaaditakse. Tualett-pesuruum osaliselt plaaditud ja paigaldatakse kvaliteetne san.tehnika. Sauna leiliruum viimistletakse puitlaudisega ning paigaldatakse elektrikeris.

Varajastel broneerijatel on võimalik kaasa rääkida siseviimistluses.

KÜTTESÜSTEEM:
Hoone omastab valmimise järel A-energiaklassi. Kütteallikaks on ökonoomne maasoojuspump. Hea sisekliima tagamiseks on majas soojustagastusega sundventilatsioon. Vesi- ja kanalisatsioon on tsentraalsed.

KRUNT:
Krundi üldpind on 2821 m², mis jagatakse bokside vahel. Maja ette paigaldatakse tänavakivi. Parkimisruumi on arvestatud kahele autole.

ASUKOHT:
Ridaelamu asub Tartu linna piirist ca 6 km kaugusel. Jalutuskäigu kaugusel asub ujumiskohaga Kurepalu järv. Lähimad koolid on Sillaotsa kool 6 km ja Ülenurme Gümnaasium 7,5 km kaugusel. Kõrvalarendusse on valminud uus lasteaeda ja peagi valmib ka vabaaja veetmiseks mänguväljak.

Lähim bussipeatus on suure tee ääres, ühendus Tartu linnaga hea. Mööda teed Tartu-Roiu poole on mugav liigelda ka mööda kergliiklusteed. Kergliiklustee Tartusse valib uuel aastal. Lisaks on 9 min autosõidu kaugusel Vooremäe terviserajad.

Küsi lisainformatsiooni!

Võta meiega ühendust