Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3500559

Müüa äripind, ladu, tootmine, tootmine, ladu, 200 m²

Korruseid: 1
Üldpind m²: 200 m²
Hind: 65 000 EUR
EUR/m²: 325 EUR/m²

Info

Põlvamaa, Põlva vald, Mammaste, Tehnika tee, kogupind 200 m², Kinnistu, kivimaja, valmis, eraldi sissepääs, sissepääs tänavalt, elekter, garaaž, valvesüsteem paigaldatud

Kontakt:

ranno@lumenkv.ee
Ranno Kalda

Lisainfo

 Müüa suur garaažiboks Põlva Autobaasis!

HOONE
200 m2 suurune hall koosneb ca 150 m2 suurusest kõrgete lagedega garaažiboksist ning väiksemast ca 50 m2 suurusest kõrvalruumist, kus on olemas WC ja pesuruum. Hall on ülejäänud hoonest vaheseintega eraldatud. Laetalade kõrgus on 6,80 meetrit, välisukse kõrgus on 4,10 m. Garaažiboks mõõdistatakse kinnistust lahku ning juurdepääs vormistatakse servituudiga. Hetkel on kogu hoone välja renditud. Lisavõimalusena on teisel korrusel kasutada ca 150 m2 väljaehitamata pinda.

KOMMUNIKATSIOONID
Elektriühenduse võimsuseks on 250 amprit. Kütmine toimub läbi gaasikatla, mille kaudu jõuab soojus kalorifeeridega hallidesse ning radiaatoritega kontorisse. Katusekattematerjaliks on bituumen. Kandevseinad on kivist ja vahelaed monoliitsest raudbetoonist. Hoonel on olemas AS Põlva Vesi tsentraalne vee- ja kanalisatsiooniühendus.

Kinnistu võõrandamine toimub käibemaksuta.

Huvi korral võta minuga kindlasti ühendust!

Ranno Kalda
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 35272
www.lumenkv.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu

Võta meiega ühendust