Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3506243

Müüa korter, 2 tuba

Korruseid: 2
Korrus: 2
Tube: 2
Magamistube: 1
Ehitusaasta: 1967
Seisukord: San. remont tehtud
Omandivorm: Korteriomand
Üldpind m²: 37.9 m²
Hind: 78 000 EUR
EUR/m²: 2 058.05 EUR/m²

Info

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Veeriku, Viljandi mnt 72, 2 tuba, 2/2, Korteriomand, 37,9 m², kivimaja, ehitusaasta 1967, san. remont tehtud, elektripliit, boiler, dušš, põrandaküte, ahjuküte, keskküte, avatud köök, külmik, Internet, köögimööbel, pesumasin, TV, toad eraldi, mööbel, turvauks, ümbruses korterelamud, linnas, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi

Kontakt:

silver.kaarik@lumenkv.ee
Silver Käärik

Lisainfo

 Kas otsid endale kodu, kust saab sõita kiirelt ja mugavalt igasse linna otsa? Kus ei pea maksma suurt raha, et kodus soe oleks? Tahaks et tulevikus oleks kodu rohkem väärt kui täna? Kui vastasid ühele neist "jah", siis lahendus on siin.

Lõunakeskuse taga on väike kortermajade kompleks, kus on olemas laste mänguväljakud, kõrghaljastus, hea infrastruktuur ja loomulikult ka hubane kodu Sinule! Lisaks on suvel plaanis maja väljast renoveerida ja lisada natuke soojustust ning minna üle keskküttele. See teeb Igapäeva elu veelgi mugavamaks ja tõstab korteri väärtust.

KORTER
Korter asub maja teisel korrusel seega peakohal kedagi ei kõnni. Väljast on korteri seinad kivist. Tänu sellele hoiab korter paremini sooja ja takistab ka natuke müra. Lisaks on ka naabreid vähem kuulda ja on rohkem privaatsus tunnet. Tänaseks on ühistu ära teinud projekti maja renoveermiseks ja peale renoveerimist on seis veel parem.
Osad toaseinad on punase tellisega ning täiustavad korteri rustikaalset stiili. Korteris pole küll remonti tehtud, aga see eest on korter väga hästi hoitud. Lisaks on veel käsitsi tehtud laelambid, mis lisavad kodule välimust ja aitavad kaasa rustikaalsele stiilile.

KOMMUNAALID
Korteri kommunaalid on eriti magusad, sest korter kasutab kütmiseks ahju või pliiti köögis. Vannitoas on olemas ka põrandaküte, aga ahju suurepärase töö tõttu ei pea seda kasutama. Korteri planeeringu tõttu läheb korter niivõrd kiirelt soojaks, et selle ajaga, kui jõuad ülariided väljast tulles seljast võtta ja maha istuda tunned kuidas soe õhk Sind tervitab.
Suvel on remondifond suurem ja keskmiselt on suvekuudel arve 75€, millest 45€ on remondifond ja 22€ hooldustasud. Talvised arved on keskmiselt 30€, millest 22€ on hooldustasud ja remondifond 0€.

ÜMBRUS
Parkimine on maja ees või selle ümbruses vabal kohal ja täiesti tasuta. Kui tavaliselt on mõni üksik parkimiskoht, siis siin seda muret ei teki, sest ruumi on kõigile. Lisaks on maja ees olemas kõrghaljastus, mis suvisel ajal lisab privaatsust ja annab rohelust juurde. Loomulikult on mõeldud ka lastele ja tehtud korteri kõrvale korralik mänguväljak.

ASUKOHT
Korter asub peamiste teede juures, kust saab kiirelt ja kergelt igasse Eesti suunda sõita, kuid selle eest ei kostu korterisse absoluutselt liiklusmüra. Tänu hiljuti rajatud Riia maantee viaduktile on liiklus kiire ja sujuv isegi tipptundidel. Seega peale tööpäeva on rahulik koju sõit autoga või bussiga, mis peatub majast kõigest 2 min kaugusel.

Kui tekkis tunne, et siin oleks täitsa vahva elada, siis võta julgelt ühendust ja tule vaata oma silmaga üle. See on kindlasti seda väärt!

Võta meiega ühendust