Leia sobiv pakkumine

Lumen KinnisvarabürooLeia sobiv pakkumine

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvarapakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara müügipakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3507508

Müüa ridaelamuboks, 3 magamistuba

Korruseid: 2
Tube: 4
Magamistube: 3
Ehitusaasta: 2023
Seisukord: Uus
Valmidus: Valmis
Omandivorm: Korteriomand
Üldpind m²: 147.3 m²
Krundi pind: 2399 m²
Hind: 295 000 EUR
EUR/m²: 2 002.72 EUR/m²

Info

Tartumaa, Kambja vald, Lemmatsi, Mäelille tn 8, 4 tuba, 2 korrust, Korteriomand, puitmaja, valmis, uus, ehitusaasta 2023, elamispind 128,8 m², kogupind 147,3 m², krunt 2 399 m², põrandaküte, Õhk-vesisoojuspump, Internet, terrass, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, garaaž, parkimine tasuta, elekter, pakettaknad, parkett, aiaga ümbritsetud, rullmaterjalist katus

Kontakt:

ranno@lumenkv.ee
Ranno Kalda

Lisainfo

 Müügile on tulnud A-energiaklassi paarisamajaboksid Mäelille tänaval Lemmatsis!

Modernseid paarismajabokse iseloomustab ökonoomsus (A-energiaklass), hästi läbi mõeldud planeering ning valgusküllasus, mida pakuvad suured ja igasse ilmakaarde avanevad aknad. Tegemist rahuliku tupiktänavaga ning lastesõbraliku piirkonnaga, mida ilmestab rohelus ja privaatsus. Samuti on võimalik projekti muuta ja ehitada teisele korrusele neli magamistuba või veelgi suurem WC-duširuum.

PAARISMAJABOKS
147,3 m2 suuruse üldpinna alla kuulub esimese korruse tõstanduksega garaaž (21,83 m2), koridor (9,77 m2), eraldi WC (2,12 m2), köök-elutuba (39,81 m2), duširuum (7,84 m2) ning leiliruum (3,11 m2). Lisandub varikatusega terrassiosa, kuhu pääseb nii elutoast kui ka duširuumist.
Teisel korrusel asub trepihall (14,32 m2), kolm magamistuba (12-16 m2) ning WC-duširuum (6,08 m2). Lisandub rõdu, kuhu pääseb suuremast magamistoast.

KOMMUNIKATSIOONID
Kütmiseks kasutatakse põrandakütet läbi ökonoomse õhk-vesisoojuspumba, lisandub soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. Kanalisatsiooniks kasutatakse biopuhastit, veeühendus tuleb puurkaevust. Internetiühendus on läbi õhu, iga tuba on varustatud internetikaabliga. Elektriühenduse võimsuseks on 3x16 amprit.

SISEVIIMISTLUS
Eluruumides kasutatakse põrandakattematerjaliks naturaalset puitparketti, niisketes ruumides keraamilist plaati nii seinteil kui ka põrandal. Siseseinte tooni, liiste ja siseuksi on võimalik valida.

EHITUS
Tegemist on tehases toodetud puitelementmajaga. Välisseinad viimistletakse krohviga. Siseseinad ja laed ehitatakse puitkarkassist kipsile. Lamekatuse katteks on kahekordne SBS rullmaterjal. Akendeks on kolmekordsed klaaspaketid. Paarismajaboksile kuuluv aiaosa ümbritsetakse keevisvõrgust aiaga. Sissesõidutee kaetakse tänavakiviga. Paarismajaboksi tagumisele osale ja küljele ehitatakse terrass.

ASUKOHT
Mäelille tänav asub kiiresti arenevas Lemmatsi külas, mis jääb Kambja valda. Lõunakeskus jääb mõneminutilise autosõidu kaugusele. Äsja valminud Riia viadukti tõttu jõuab autoga kesklinna vähem kui kümne minutiga! Lähim toidupood Coop avatakse peagi Külitses, kuhu pääseb mööda kergliiklusteed nagu ka Lõunakeskusse.

MÜÜGIINFO
Broneerimine
Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni. Ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja broneerimislepingu sõlmimisel 2000 € suuruse ettemakse.

Võlaõiguslik leping
Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu sõlmimise eelduseks on ostja poolt tasutud ettemaks 10% ulatuses kogu tehingu väärtusest.

Asjaõiguslik leping
Kui paarismajaboks on ostjale üleandmiseks valmis, sõlmitakse ostjaga notariaalne asjaõiguslik leping, mille käigus tasutakse ülejäänud summa ja ostja saab omandiõiguse. Ostja tasub notariteenuste eest ning ka tehinguga seotud juriidilised kulud.

LISAINFO
NB! Tegemist on näidispaarismajaga. Müügihinda ei kuulu toa- ega köögimööbel, valgustid, garderoobikapid ja sanitaartehnika. Krundi kasutamiseks seatakse notariaalne kasutuskorra kokkulepe. Näidismajaga tutvumiseks palume maakleriga aeg kokku leppida.

Huvi korral võta minuga kindlasti ühendust!

Ranno Kalda
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 35272
www.lumenkv.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu

Võta meiega ühendust