Kinnisvara pakkumised

Lumen KinnisvarabürooKinnisvara pakkumised

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvara pakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara pakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3562941

Müüa korter, 5 tuba

Korruseid: 2
Tube: 5
Magamistube: 4
Ehitusaasta: 2008
Seisukord: Renoveeritud
Üldpind m²: 158 m²
Hind: 175 000 EUR
EUR/m²: 1 107.59 EUR/m²

Info

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Ihaste, Pallase pst 127, 5 tuba, 158, kivimaja, ehitusaasta 2008, renoveeritud, dušš, boiler, gaasiküte, rõdu , külmik, Internet, kõrged laed, pesumasin, köögimööbel, TV, mööbel, turvauks

def object img 1 | Lumen Kinnisvarabüroo

Kontakt:

talviki.puura@lumenkv.ee
Talviki Puura

Lisainfo

 Ihaste linnaosa alguses on uut pere ootamas suurepärane mõisaliku stiiliga ridaelamu. Kodus ja kodu juures on kõik vajalik ilusaks ja mugavaks eluks olemas.

ELAMU
Ridaelamu koosneb 4 püstakust, kus igas püstakus on 2 korterit. 1 korter on ühe korruseline, ning see asub 1 korrusel. Teine korter on 2 korruseline ning uksest sisse minnes viib trepp üles 2 korrusele, mis on teise korteri esimene korrus. Müügis oleva korteri uksel on mugav võtmevaba lukk Yale doorman. Ust saab avada koodiga, kiibiga või vajadusel ka telefoniga.
Korteris on sees elatud ligi 17 aastat ja selle aja jooksul on jooksvalt parandatud ja värskendatud erinevaid tube. Näiteks kolm kuud tagasi vahetati kõik segistid ja valamud Grohe vastu. Lisaks värskendati 5 kuud tagasi rõduga magamistuba ja 3 aastat tagasi tehti ümber kogu köök mille käigus tehti eritellimusel graniit töötasapinnad, et see sobiks kogu kodu mõisaliku stiiliga. Kogu köögitehnika sai värskenduse 2020 aasta sügisel.
Esimeses püstakus on 2 ust, vasakpoolne uks viib trepist üles korteri tuulekotta. Sealt vasakule jääb elutuba ning avar ja kaunis köök. Elutoast on ka väljapääs maja taha rõdule, kus on olemas gaasigrill ja varjualune, et ka vihmase ilmaga saaks rõdul istuda. Tuulekojast otse on alumise korruse WC ja vanniga vannituba ning paremat kätt on 2 magamistuba. Ühes magamistoas on maja esine rõdu ja teisel väiksemal magamistoal on pea 3 meetrine lagi. Trepist üles minnes on väike koridor ning vasakul käel garderoob. Trepist otse on teise korruse WC ja vannituba ning paremat ja vasakut kätt magamistoad. Mõlemad teise korruse magamistoad on katuseakendega.

KOMMUNAALID
Ridaelamu peamiseks kütteks on radiaatorid, mille sooja vett köetakse gaasikatlaga. Majal on olemas ka ühistu, mis on ka väga tegus. Eelmisel suvel tegi ühistu korda maja esised trepid. Lisaks on ka planeeritud lähitulevikus vahetada välja maja boiler. Niitmiseks on tehtud graafik ja ühistul on muruniiduk olemas.

ÜMBRUS
Ihaste on üks Tartu tuntumaid linnaosasid. Seal on suurepärane bussiliiklus, toidupood Coop ja apteek. Kodust kõigest 200 meetri kaugusel on olemas lastehoid. Täpselt sama kaugel on ka bussipeatus kuhu sõidavad liinid number 5 ja 12. Mõlemad bussid viivad sind kesklinna või siis Lõunakeskuse juurde. Lisaks on ka Ihaste sillal bussipeatus ja sealt viib buss otse Ropka linnaosasse.
Kodu asub küll Ihastes aga on täpselt sellises kohas, et ei pea pikalt mööda Ihaste tänavaid sõitma, et maja ette jõuda. Ihaste sillalt maha keerates läheb sirge tee otse maja ette. Lisaks on ka olemas kergliiklustee, mis jookseb peaaegu maja ette välja. Tartu linnal on plaanis lähiaastatel lõpuni ehitada kergliiklustee mis jookseb mööda maja eest. Lisaks sellele, et kõik on käe jala juures on Ihastes ka rohkelt metsa ja metsas jalutamiseks erinevaid teeradasid. Loomulikult on ka olemas välijõusaalid ja metsa nautimiseks erinevad istumiskohad. Elad küll linnas sees, aga kodu ümber on ilus ja uhke männimets.

HOOV
Enda kindlat hoovi ala ei ole, aga maja taga on piisavalt suur muruplats ja ruumi kõigile, et seal istuda või hoovi võlusid nautida. Lisaks on maja taga paremal küljel ka olemas lastele mänguväljak. Praegune omanik uuris ka võimalust paigalda maja vasakule küljele aeda, et koer saaks maja ümber omapäi joosta ja omanik ei peaks muretsema, et kutsa kaduma läheb.
Lisaks parkimiskohale otse ukse ees on olemas ka lisaparkla maja taga paremal küljel. Seal on ruumi piisavalt, et mahutada ära külaliste autod. Lisaparkla kõrval on ka katlamaja, mille taga on vilja kandavad õunapuud. Katlamajas saab hoida jalgrattaid või siis saab suveks ära peita kelgud.
Päikesetõusu ja -loojangu suhtes on maja ideaalselt asetatud. Hommikul piilub päike mõnusalt maja tagant, ehk paistab elutuppa kööki ja suurele rõdule. Ideaalne aeg ja koht hommikukohvi nautimiseks. Peale lõunat liigub päike teisele poole maja ja tänu sellele ei lähe elutuba hirmus kuumaks.
Neid pilte ei ole vaja niisama vaadata, kõige kindlam on ise kohale tulla ja oma silmaga näha seda võrratut ja mõisalikku ridaelamut.

Kaasomand on notariaalselt jagatud. Müügis oleva kodu pind on 93,5 m²
Lumen Kinnisvarabüroo - tahame, et inimesel oleks kinnisvara müües õigus läbipaistvale teenusele, kiirele teenindusele ja personaalsele lähenemisele tema kõige kallima vara müümisel.

Vaata ka meie teisi pakkumisi kodulehelt Lumen Kinnisvarabüroo

Kinnisvara müük ja klientide nõustamine on meie kirg!

Hoia meie tegemistel silma peal Lumen Kinnisvarabüroo Facebook lehel

Võta meiega ühendust