Kinnisvara pakkumised

Lumen KinnisvarabürooKinnisvara pakkumised

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvara pakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara pakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3563046

Müüa maja, 4 magamistuba

Korruseid: 1
Korrus: 1
Tube: 5
Magamistube: 4
Seisukord: Renoveeritud
Üldpind m²: 243.6 m²
Krundi pind: 2027 m²
Hind: 350 000 EUR
EUR/m²: 1 436.78 EUR/m²

Info

Tartumaa, Tartu vald, Maramaa, Taaramäe tn 2, 5 tuba, 1 korrust, kivimaja, renoveeritud, kogupind 243.6 m², krunt 2027, induktsioon pliit, dušš, boiler, saun, õhksoojuspump, põrandaküte, Õhk-vesisoojuspump, Internet, pakettaknad, kamin, parkett, köögimööbel, mööbel, elekter, parkimine tasuta, terrass, pesumasin, sindelkatus

def object img 1 | Lumen Kinnisvarabüroo

Kontakt:

talviki.puura@lumenkv.ee
Talviki Puura

Lisainfo

 Eramu madalate energiakulude saavutamiseks on investeeritud päikeseenergia ja alternatiivenergia süsteemidesse üle 60 000€.

PLANEERING
Hoone alune pind on kokku 309 m², kasulikku sisepinda 243.6 m². Sellest 49.6m² on 2 tõstuksega kahekohaline autogaraaž ning avar väliterrass kogu suurusega 39 m², millest 18.3 m² on läbipaistva katusega. Maja tagumisel küljel on hilisemaid vajadusi arvestades tehtud juurdeehitus - stuudio ja päikeseenergia ruum suurusega kokku 24,7 m², mis on lisatud plaanil viirutatud ala.
Majja sisseastudes satud suurde ja avarasse elutuppa ning kööki, mis moodustab kokku 66,4m². Elutoas on 2 eraldi pääsu terrassile, millest üks suundub otse varikatuse all. Seda et ka vihmasel ajal saaks olla jalatsiteta terrassil ja ei peaks muretsema, et jalad märjaks saavad. Elutuba ja kööki eraldab kaunis kahepoolne õhkküttekamin. Elutoast paremale on pääs 2 lisa tuppa ja oma kodu SPA-sse. See tähendab suur kahekohaline mullivann, 2 massaažidušši ja madaljuhtlintidega elektrikerisega saun, mis tekitab puuküttega sarnase sauna leili. Sauna seina taga on tehniline ruum, kuhu pääseb väljastpoolt maja eraldi uksest.
Tuulekojast vasakule jäävad WC, lisatuba ja magamistuba. Magamistoas on lükandustega garderoob. Magamistoast viib otseuks juurdeehitatud ateljeesse, kus on eraldi suur klaaslükanduks katusega terrassile. Majal on kahe uksega kütteta garaaž kuhu mahuvad ka suuremad autod ilusti ära ja jääb ruumi ülegi. Garaažist pääseb 17.9 m² panipaika, mis püsib täpselt parajalt jahe, et hoiustada kartulit või keediseid. Mitte kunagi ei pea muretsema, et hoidised ära külmuvad, sest ruumi temperatuur püsib stabiilselt jahe aastaringi. Panipaiga vasakul poolel on uks, mis viib oma isiklikku elektrijaama. Seal asub akupark, inverter koos alternatiivenergia süsteemi võrguühendusega.

EHITUS
Seinteks on Silbet ehitusplokkid 60x20x25cm, mis annab lae kõrgus 2,75 meetrit. Lisaks soojuspidavatele plokkidele on välisseinas 150 mm soojustust, millele on kantud soojust isoleeriv sünteetiline krohv. Möödunud aastal värviti maja Nanoter soojustusvärviga.
Nanotehnoloogiline soojustusvärv: Annab hoonele lisasoojustuse 1mm=36mm villaga, kaitseb päikese soojuskiirguse ja UV kiirguse, liigniiskuse ja müra eest - täiendav heliisolatsioon on 10-20dB, olenevalt heli sagedusest. Niiskuskuskaitse tõkestab ka hallituse või muu keemilise ja mineraal reostuse tekke.
Lagi on soojustatud 250 mm soojustusvillaga, millele on hiljem lisatud 100 mm puistevilla. Vundamendi plaat on soojustatud 100mm ja väliperimeetri kandev osa lisaks 100 mm soojustusega.
Eramu lagi ja katus toetub 13 meetrilistele liimpuit taladele. Tänu sellele on avarale ja hubasele kodule esimesele korrusel, kus vaheseinad ei ole kandvad ning on võimalikud siselahenduse muudatused kogu hoone ulatuses - lisaks võimalik välja ehitada 120 m² elamispind ka teisel korrusel. Ruumikas elutoas on arvestatud koht, kuhu võib paigaldada trepi, mis viiks teisele korrusele. Katusekate on Katepali JAZZY bituumenplaadid ja kogu 440 m² katusele langev vihmavesi suunatakse tiigi täiteks.

KÜTE JA VENTILATSIOON
Maja peamiseks küttesüsteemiks on õhk-vesi soojuspump, mis on ühendatud põrandaküttega. Päikesesoojusega köetakse kokku 500 liitrise mahuga boilerites olevat tarbevett vajalikule temperatuurile ja ülejääk läheb otse põrandakütte toetuseks. Tänu sellele ei pea päikeselisel päeval soojuspump töötama, sest päikese tagab nii tarbevee kui kütte.
Magamistoa kõrval olevat ateljeed kütab õhksoojuspump ja erinevalt ülejäänud hoonest sealt puudub põrandaküte.
"Back-up" süsteemina ehk juhul kui Eesti ilm hakkab uusi külmarekordeid tegema, on majal olemas ka ioonküte - tagades sooja toa ka üle -30 kraadised külmaga.

ÜMBRUS / HOOV
Krundi perimeetrit ümbritseb kõrge puitaed. Peamiselt selleks, et oleks natuke rohkem privaatsust, aga tänu kõrgele puit aiale on hoovis ka vähem tuult ja liiklusmüra. Krundil on 60 m3 mahuga tiik koos oma terassi ja ujumisredeliga - tiigi põhjakumm ja tiigiterass vajavad uuendamist.
Hoovis on olemas ka kuusnurkne hubane grillmaja, kus saab grillida ja aega veeta ka talvisel ajal, sest samal ajal toitu küpsetades soojendab grill ka siseruumi. Lisaks kuusnurksele grillmajale on hoovis ka kuusnurkne mitme tasandiline taimepüramiid, mis sobib suurepäraselt ka ürdiaia või maasikate kasvatamiseks.

Majast kõigest 300 meetri kaugusel on bussipeatus, kust sõidavad maaliinid päevas vähemalt 14 korda Tartu poole või Jõgeva poole. Seega saavad lapsed muretult käia ise koju ja kooli. Lisaks bussipeatusele kodu lähedal on kõigest 1 km kaugusel emajõgi mille ääres saab kala püüda, ujuda või lihtsalt kaunist jõge nautida. Kohe krundi piiril kulgeb Tartu - Kukulinna kergliiklustee, kus saab üksi, kaaslasega või lemmikloomaga jalutada, sportida või rattaga sõita.

ALTERNATIIVENERGEETIKA
Eramul on komplektsselt üles ehitatud alternatiivenergia süsteem nii, et isegi rohepiirangute ja kallite energiahindade ajal on võimalik aasta lõikes elektri- ja küttekulud hoida miinimumis. PV elektrisüsteem on ehitatud nii, et juhul kui paneelid toodavad piisavalt energiat maja tarbeks ja akud on täis laetud, siis müüakse üle toodetud elekter võrku - millega omakorda kogutakse ettemaks päikesevaeseks talveperioodiks.
Lisaks päikese elektripaneelidele on katusel 3 vaakumtoru päikesekütte kollektorit, mis on installeeritud tootma maksimumi kevadel ja sügisel. Ühel paneelil on 30 vaakumtoru ehk katusel on kokku 90 vaakumtoru, mis annavad aastas keskmisena 12MWh soojusenergiat. Nende peamiseks ülesandeks on kütta boilerites tarbevesi ja ülejääk kasutada põrandate kütteks.
Kui päevasel ajal talvel pole päikesepaneelidest piisavalt energiat hoone vajaduste katmiseks, siis öisel ajal - kui elektrihind on soodne laetakse akud täis elektrivõrgust ja järgmisel päeval, kui hinnad on kõrgel, kasutatakse salvestatud elektrienergiat akupargist.
Hoonel on 15,2 kW päikesepaneele, 10 kW inverter ning 15,36 kWh akupark.

Mis neid pilte niisama ikka imetleda. Tule parem kohale ja vaata oma silmaga, kuidas kõik nii perfektselt töötab ja tunneta ise seda õiget kodutunnet.

(aiapildid, mis on ilma Lumen logota on tehtud eelmisel suvel)
Lumen Kinnisvarabüroo - tahame, et inimesel oleks kinnisvara müües õigus läbipaistvale teenusele, kiirele teenindusele ja personaalsele lähenemisele tema kõige kallima vara müümisel.

Vaata ka meie teisi pakkumisi kodulehelt Lumen Kinnisvarabüroo

Kinnisvara müük ja klientide nõustamine on meie kirg!

Hoia meie tegemistel silma peal Lumen Kinnisvarabüroo Facebook lehel

Võta meiega ühendust