Kinnisvara pakkumised

Lumen KinnisvarabürooKinnisvara pakkumised

Andes oma kinnisvara müüki Lumen Kinnisvarabüroosse, võid olla kindel, et sellel on parim võimalik turundus läbi sotsiaalmeedia ja suurimad müügivõimalused. Lumen Kinnisvarabüroo on otsingumootori tulemustes heal kohal ja samal ajal on meie kinnisvara pakkumised esindatud mitmes suuremas kinnisvaraportaalis.
Kui soovid panna oma kinnisvara müüki, võta meiega ühendust ja ülejäänu eest hoolitsevad meie kogenud maaklerid!

Kui soovid ise otsimise asemel saada kiiret ülevaadet pakutavast, helista meile julgelt! Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui sa päris seda õiget veel ei leidnud. Võib juhtuda, et me ei ole veel jõudnud sulle sobivat kinnisvara pakkumist sisestada!

Kõik pakkumised

ID: 3595126

Müüa korter, 4 tuba

Korruseid: 2
Korrus: 2
Tube: 4
Magamistube: 3
Ehitusaasta: 2024
Seisukord: Uus
Omandivorm: Korteriomand
Üldpind m²: 125.1 m²
Hind: 338 000 EUR
EUR/m²: 2 701.84 EUR/m²

Info

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Karlova, Sõbra tn 35a-4, 4 tuba, 2/2, Korteriomand, 125.1, puitmaja, ehitusaasta 2024, uus, uus torustik, dušš, saun, wc ja vannituba eraldi, põrandaküte, keskküte, avatud köök, Internet, telefon, pakettaknad, parkett, parkimine tasuta, panipaik, pööning, uus elektrijuhtmestik, kõrged laed, planeering läbi mitme korruse, kinnine hoov, katusekorter, toad eraldi, trepikoda lukus

116921922 | Lumen Kinnisvarabüroo

Kontakt:

ranno@lumenkv.ee
Ranno Kalda

Lisainfo

 Karlova miljöösse on lisandunud eksklusiivne nelja korteriga maja, kus on olemas oma aed, saunad, terrassid ning teise korruse korterite juurde kuuluvad suured lisaruumid. Lisaväärtust pakuvad hea heliisolatsioon ja väga madalad küttekulud!

Lisainfot leiad aadressilt www.sobra35a.ee

LÜHITUTVUSTUS
Kokku ehitatakse neli erineva suurusega modernset, äärmiselt hea heliisolatsiooniga ja energiasäästlikku korterit. Esimese korruse kaks korterit on 3- ja 4-toalised koos terrassi, panipaiga ja parkimiskohaga. Teisele korrusele jääb samuti kaks kolmetoalist korterit, millele lisandub sisetrepiga ühendatud pööningukorrus, kus kummagi korteri kasutuses on kolm erineva suurusega ruumi (6-26 m2). Teise korruse korterite juurde kuulub loomulikult ka panipaik ja kaks parkimiskohta. Maja on A-energiamärgisega ja üldkulude alandamiseks paigaldatakse hoone katusele päikesepaneelid. Kortermaja valmimise eelduslik tähtaeg on mai 2024 a.

KORTER NR 4
2. korruse korteri eluruumi pind on kokku 82.1 m2, mis koosneb kahest magamistoast (12-13 m2; millest ühel on walk-in garderoobikoht), garderoobikohaga esikust, eraldi WC-st, duširuumist, elektrikerisega saunast ning avarast elutoast (23 m2). Lisandub eraldi trepp pööningukorrusele, kus on olemas 25,6 m2 lisapind koos kahe abiruumiga. Korteri juurde kuulub ka 5,3 m2 panipaik keldrikorrusel ning kaks parkimiskohta sisehoovis.

SISEVIIMISTLUS
Korterite siseviimistlus on kvaliteetne ja ajatu skandinaavialiku stiiliga. Valgusküllastes eluruumides on kalasaba parkettpõrand ja niiskete ruumide põrandad ning seinad on kaetud keraamilise plaadiga. Seinad on värvitud heledates toonides või vastavalt kliendi soovile. Detailsem info lepitakse kokku sisearhitektiga.

KOMMUNIKATSIOONID
Igal korteril on eraldi soojustagastusega ökonoomne ventilatsiooniseade. Kortermaja on liidetud tsentraalse kaugküttega ja korteritesse jõuab soojus läbi põrandakütte. Olemas on linna vee- ja kanalisatsiooniühendus koos kaugloetavate anduritega. Katusele paigaldatakse päikesepaneelid 7,5 kW. Igal korteril on valguskaabli ühendus ja videofono.

EHITUS
Hoone on rajatud betoonist lintvundamendile. Välisseina konstruktsiooniks on laudis, roovitus, tuuletõke, 50x200 mm puitkarkass koos soojustusega (mineraalvill), aurutõke, roovitus koos soojustusega (mineraalvill) ja kahekordne kipsplaat.
Kandvad siseseinad on 50x200 mm puitkarkassist koos soojustusega ja kaetud kahekordse kipsiga, mis tagavad erakordselt hea heliisolatsiooni. Vahelaed on 50x250 mm puittalad. Maja akendeks on Rekmani kolmekordsed pakettaknad puitalumiiniumraamidel. Katusekattematerjaliks on Ruukki terasest profiilplekk.

KINNISTU
Privaatne kinnistu on 644 m2 suurune, mille haljasalale külvatakse muru, istutatakse ilupuud koos hekiga ja rajatakse kinnine puitaed. Siseõue ehitatakse lastele mänguväljak ja hoovi lisatakse rattahoidla. Parkimiskohtade ja kõnnitee alune maa kaetakse kiviparketiga. Liugvärav avaneb automaatselt auto numbrimärgi järgi või telefonikõne peale. Samuti on parklas elektriauto laadimisvõimalus.

ASUKOHT
Sõbra 35a kortermaja on eriti hea asukohaga, sest Karlova on rahulik ja noorte perede seas hinnatud elukeskkond. Korterelamu lähedusse jäävad mainekad koolid, lasteaiad, kauplused, toitlustus- ja meelelahutuskohad, kergliiklusrajad, bussipeatused jm. Kesklinn on vaid paarikümneminutilise jalutuskäigu kaugusel.

LISAINFO
Kuulutuses olevad pildid ning plaanid on illustratiivsed. Korterite lõplikud suurused võivad muutuda. Müüja jätab endale õiguse müümata korterite hindasid muuta. Müügihinnas ei sisaldu köögimööbel ega –tehnika, sisevalgustid ning piltidel kujutatud mööbel.

MÜÜGIINFO
- Broneerimine
Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni. Ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja broneerimislepingu sõlmimisel 3 000 euro suuruse ettemakse.
- Võlaõiguslik leping
Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu sõlmimise eelduseks on ostja poolt tasutud ettemaks 10% ulatuses kogu tehingu väärtusest.
- Asjaõiguslik leping
Kui korter on ostjale üleandmiseks valmis, sõlmitakse ostjaga notariaalne asjaõiguslik leping, mille sõlmimise käigus tasub ostja ülejäänud summa ja saab korteri omandiõiguse. Ostja tasub notariteenuste eest ning ka tehinguga seotud juriidilised kulud.
116921922 | Lumen Kinnisvarabüroo
116921931 | Lumen Kinnisvarabüroo
116921933 | Lumen Kinnisvarabüroo
116921920 | Lumen Kinnisvarabüroo
116921924 | Lumen Kinnisvarabüroo
116921927 | Lumen Kinnisvarabüroo
116921929 | Lumen Kinnisvarabüroo
116921910 | Lumen Kinnisvarabüroo
116921911 | Lumen Kinnisvarabüroo
116922178 | Lumen Kinnisvarabüroo
116922056 | Lumen Kinnisvarabüroo
116922057 | Lumen Kinnisvarabüroo
116922058 | Lumen Kinnisvarabüroo

Võta meiega ühendust