Võru tn 46, Tartu

Lumen KinnisvarabürooArendusedVõru tn 46, Tartu

Ridaelamudalates 114,1m2Müüdud

Tutvustus

Müüa 2021. a suve keskpaigas valmiv 4-toaline ridaelamuboks Karlovas. Maja iseloomustab ökonoomsus (A-energiaklass) ja hästi läbimõeldud lahendused.

Maja

Kahekorruseline maja koosneb kolmest ridaelamuboksist.

Maja on ehitatud lintvundamendile, mille soojustuseks on EPS. Välisseinad on laotud soojapidavast õõnesbetoonplokist, mille soojustus on 200mm kivivill + tuuletõke, mida katab laudis. Välisseinad on krohvitud ja kasutatud ka puitvoodrit. Korteritevahelised seinad 240mm õõnesbetoonplokist. Hoone katuseks on lamekatus, mida katab SBS rullmaterjal ja soojustuseks 400mm kivivill. Akendeks on soojapidavad 3-kordse klaaspaketiga puitaknad ning välisuksed on värvitud puidust. Siseseinad kergkonstruktsioonist (kipskarkassil).

Igas ridaelamuboksis eraldiseisvalt kasutatakse kütteallikana säästlikku õhk-vesi soojuspumpa. Tubadesse annab sooja vesipõrandaküte. Värske sisekliima tagab kvaliteetne soojustagastusega ventilatsioonisüsteem.

Ridaelamuboks

Ridaelamuboksi üldpind on 114,4m2, millest elamispinna moodustab 100,1m2.

Esimesel korrusel asuvad esik (6,1m2m2), avatud köögiga elutuba (38,5m2), vannituba (3,7m2) ja saun (2,4m2). Esikust ja elutoast pääseb lõunapoolsele küljele avanevale terrassile (14m2).
Õueala suuruseks on 100m2.
Parkimiskohtade pinda katavad graniitsõelmed.
Teisel korrsel asub 3 magamistuba (13,0m2; 12,6m2; 8,5m2), vannituba (4,8m2), tehnoruum (2,2m2) ning trepikoda (8,6m2).

Ridaelamuboksil on individuaalne sissepääs, oma isiklik õueala koos terrassiga ja 2 parkimiskohta

Siseviimistlus

Ruumide siseviimistluses on kasutatud soojasid ja heledaid värvitoone, mis loovad mõnusa ja hubase kodutunde. Põrandaid katab kvaliteetne naturaalparkett. Tube eraldavad puidust kvaliteetsed uksed. Sanitaarruumidesse on paigaldatud keraamilised plaadid ja kvaliteetne sanitaartehnika. Saunaruum on viimistletud termotöödeldud puitlaudisega ning paigaldatud elektrikeris.

Asukoht

Väga hea asukoht kesklinna lähedal elada soovivale perele – Karlova kesklinnapoolses servas asuv uus ridaelamu jääb kõigest mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele Tartu kesklinnast ja vanalinnast. Ridaelamu asub Karlova miljööväärtuslikus alas.

Lisainformatsioon

Ridaelamu vastas paikevad 2 suurt hoonet (3-korruseline tegevuse lõpetanud vana alumiiniumi- ja plastmassi tehas ning Võru tn äärne 4-korruseline büroo- ja elamuhoone) on mõlemad müügis ning vana tehasehoone perspektiiv on ilmselt lammutamine ja uue äri- ja/või eluhoone ehitamine.

Enne sisetööde algust on Ostjal võimalus kaasa rääkida siseviimistluse valikus.
Ridaelamu valmib juuli 2021.

Galerii

Laenupakkumist küsi meie partnerite käest

lhv | Lumen Kinnisvarabüroo
coop | Lumen Kinnisvarabüroo
swedbank | Lumen Kinnisvarabüroo
luminor | Lumen Kinnisvarabüroo
luminor-banner
swedbank-banner

Vaata ka teisi arendusi

Võta meiega ühendust