Kreutzwaldi 59C

Tutvustus

Kreutzwaldi 59C kortermaja asub Võru linna südames, kust avaneb vaade Tamula järvele ja korrastatud järvekaldale. Jalutuskäigu kaugusel on suuremad ostukeskused, ehituspoed ja kohvikud. Mööda Tamula järve laudteed pääseb rannapromenaadile ning kaunile Roosisaarele.

2019. aastal täielikult renoveeritud endine tehasehoone on saanud täiesti uue ilme ja sisu. Renoveerimise käigus paigaldati uus elektri-, kütte-, vee-, kanalisatsiooni- ja ventilatsioonisüsteem. Kortermaja on soojustatud ja paigaldatud on kiviimitatsiooniga fassaad. Olemas on toimiv ja tegus korteriühistu. Kortermajal on kehtiv kasutusluba.

Galerii

Hinnakiri

KorrusKorteri numberKorteriomandi suurus (m²)StaatusPlaanid

EHITUSLIK INFO

69-korteriga kolmekorruselist kortermaja iseloomustavad kõrged laed, järvevaatega korterid, terrassid, rõdud ning avarad aknad. Valdavalt on korterid kahe- ja kolmetoalised, suurusega 50-75 m2. Vaheseinad on ehitatud Fibo kiviplokist, vahelaed on monteeritud raudbetoonist. Akendeks on kolmekordsed klaaspaketid. Korteri juurde kuulub notariaalne parkimiskoht ning kasutusel on terrass või rõdu.

Küttelahenduseks on tsentraalne kaugküte (põrandaküte), mida on võimalik termostaatidega reguleerida. Kortermaja energiatõhususe klass on C. Korterites kasutatakse individuaalseid soojustagastusega ventilatsioonisüsteeme. Soe tarbevesi saadakse kaugküttega. Igas korteris on olemas kiire interneti valmidus. Keskmised kommunaalkulud on suviti ca 40 € ja talviti ca 80 €.

MÜÜGIINFO

Kortereid müüakse nii viimistluseta kui ka viimistlusega. Kui ostja soovib tellida viimistluse, tuleb sõlmida võlaõiguslik leping ning tasuda broneerimissumma 15% müügihinnast. Hiljemalt kahe nädala jooksul pärast valmimistähtaega sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping, millega antakse üle ka korteriomand. Kõik notariaalse ostumüügi-tehinguga seotud kulud tasub ostja.

Lisaks ootab ostukliente meeleolukas purjereis Tamula järvel, sest ankur hiivatakse kohe kortermaja kõrval!

Asukoht


Kontakt

Ranno Kalda

Juhatuse liige / müügipartner

  • Piirkond: Tartumaa, Võrumaa, Valgamaa
  • Veebileht: Link
  • Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 35272