Laane tee paarismajad

Tutvustus

Laane tee paarismajad asuvad Tartu linna piirist ca 6 km kaugusel. Haaslava on kiiresti arenev piirkond, kuhu kolivad suuresti just noored pered. Piirkond annab võimaluse nautida linnulaulu ja tuulte kohinat, kuid samas olla linna piirist vaid mõne minuti kaugusel.

Jalutuskäigu kaugusel asub ujumiskohaga Kurepalu järv. Lähimad koolid on Sillaotsa kool 6 km ja Ülenurme Gümnaasium 7,5 km. Kõrvalarendusse on valminud uus lasteaeda ja peagi valmib ka vabaaja veetmiseks mänguväljak.

Lähim bussipeatus on suure tee ääres, ühendus Tartu linnaga hea. Mööda teed Tartu-Roiu poole on mugav liigelda ka mööda kergliiklusteed. Lisaks on 9 min autosõidu kaugusel Vooremäe terviserajad.

Galerii

Hinnakiri

KorrusKorteri numberTubade arvKorteriomandi suurus (m²)Panipaik (m²)Rõdu suurus (m²)Kokku suurus (m²)Müügihindm² hindStaatusPlaanid

ELAMU:
Paarismaja boks on kahekorruseline, kokku 4 tuba, eluruumi pinda 126 m2. Lisaks teise korruse rõdu (8,5 m2) ja suur terrass (32,3 m2).

Maja ees on panipaik ratastele (4,6 m2).

I korrusel asuvad esik, abiruum (tehnoruum), 1 tualettruum ja trepihall. Esikust paremale jääb avar köök-elutuba (33,3 m2). Esikust otse ette jääb pesuruum ja saun. Saunast ja elutoast viib uks suurele terrassile, kus saab nautida päeva ja õhtupäikest ning Tartu peale langevat päikeseloojangut.

II korrusel on kokku kolm magamistuba (11,3, 11,5 ja 14,6 m2), WC-vannituba ja avaruse lisamiseks aatrium. Asjade hoiustamiseks on teisel korrusel lisaks panipaik (2,8 m2). Keskmise suurusega magamistoast ja vannitoast viib uks rõdule.

Põrandaid katab eluruumides kvaliteetne tammeparkett, esik on plaaditud. WC ja pesuruumid on osaliselt plaaditud. Sauna lava katab termotöödeldud puit ja paigaldatakse HUUM keris.

Maja välisfassaadi katab voodrilaudis.

KÜTTESÜSTEEM:
Kütteallikaks on maasoojuspump, mis annab ühtlasi ka sooja vee. Hea sisekliima tagamiseks on majas soojustagastusega sundventilatsioon. Vesi- ja kanalisatsioon on tsentraalsed, elektrivõimsus 3*16A.

KRUNT:
Krundi üldpind on 1700 m2, mis jagatakse kahe boksi peale. Maja ette paigaldatakse kiviparkett. Mõlemal boksil on parkimisruumi on vähemalt kahele autole.

Asukoht


Kontakt

Kätlin Halling

Müügipartner

  • Piirkond: Tartu, Tartumaa
  • Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 64475