Pihlaka tee paarismajad

Tutvustus

Haaslava on kiiresti arenev piirkond, kuhu kolivad suuresti just noored pered. Piirkond annab võimaluse nautida linnulaulu ja tuulte kohinat, kuid samas olla linna piirist vaid mõne minuti kaugusel. Pihlaka tee paarismajad asuvad Tartu linna piirist ca 6 km kaugusel.

Jalutuskäigu kaugusel asub ujumiskohaga Kurepalu järv. Lähimad koolid on Sillaotsa kool 6 km ja Ülenurme Gümnaasium 7,5 km. Kõrvalarendusse on valminud uus lasteaeda ja peagi valmib ka vabaaja veetmiseks mänguväljak.

Lähim bussipeatus on suure tee ääres, ühendus Tartu linnaga hea. Mööda teed Tartu-Roiu poole on mugav liigelda ka mööda kergliiklusteed. Lisaks on 9 min autosõidu kaugusel Vooremäe terviserajad.

Galerii

Hinnakiri

KorrusKorteri numberTubade arvKorteriomandi suurus (m²)Panipaik (m²)Kokku suurus (m²)Müügihindm² hindStaatusPlaanid

ELAMU:
Paarismaja on ehitatud lintvundamendile. Seinad on laotud Baurocist, välisfassaad on kaetud halli voodrilauaga. Siseseinad on kipspaadist koos heliisolatsiooniga. Katusekatte materjaliks kasutatakse tumehalli valtsplekki.

Paarismaja boks on ühekorruseline, kokku 4 tuba, eluruumi pinda 83,9 m2. Lisaks terrass 56,4 m2, abiruum 5,1 m2 ja auto varjualune 18,5 m2. Kokku ehitusalast pinda 163,9 m2.

Majas on planeeringult esik, kuhu saab paigutada suurema garderoobikapi. Mõlemale poole esikut jäävad kaks magamistuba (8,5 ja 9,7 m2). Mööda lühikest koridori liikudes jääb paremale tualettruum ja vasakule sauna eesruum, pesuruum ja saun. Esikust otse jääb avatud köök-elutuba (28,5 m2) ja vasakule suurem magamistuba (11,9 m2).

Elutoast pääseb suurele terrassile (56,4 m2), mis on avatud päevasele ja õhtupäikesele.

Maja küljelt, auto varjualuse alt viib uks tehnoruumi. Panipaik on ehitatud maja külge ja on varjualuse pikenduseks. Varjualune pikeneb ka välisukseni, mis võimaldab vihmase ilmaga kuiva jalaga autoni jõuda.

Põrandaid katab eluruumides naturaalne puitparkett. Seinad värvitakse heledates toonides. Sanitaarruumides kaetakse seinad ja põrandad keraamiliste plaatidega. Ostjal on võimalus täpsemad materjalid ja värvid ehituse käigus kokku leppida.

KÜTTESÜSTEEM:
Kütteallikaks on õhk-vesi soojuspump, hoone küttesüsteem on lahendatud vesipõrandakütte baasil. Hea sisekliima tagamiseks on majas soojustagastusega sundventilatsioon. Vesi- ja kanalisatsioon on tsentraalsed, elektrivõimsus 3*16A.

KRUNT:
Krundi üldpind on 1700 m2, mis jagatakse kahe boksi peale. Maja ette paigaldatakse kiviparkett. Mõlemal boksil on parkimisruumi arvestatud kolmele autole. Kinnistu piiratakse 3D keevispaneel aiaga.

Asukoht


Kontakt

Kätlin Halling

Müügipartner

  • Piirkond: Tartu, Tartumaa
  • Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 64475