Keidy Nael

Lumen KinnisvarabürooInimesedKeidy Nael

Keidy Nael

Kinnisvaramaakler

Kinnisvaramaakler: KMR 61036

keidy.nael@lumenkv.ee+372 55662903

Kes sa oled / kust tuled?

Minu nimi on Keidy ning olen pärit väikesest külast nimega Orava. Tänaseks olen kahe vahva poisi ema ning elame perega Vastseliinas.

Väiksest peale olen olnud avatud ja rõõmsameelne suhtleja. Leian inimestega kergelt kontakti ja ei karda erinevaid seltskondi. Pigem ma just naudin inimestega koos töötamist. Eelkõige seetõttu, et inimesed on nii erinevad ning see hoiab minu keskkonna ja elu värvikirevana.

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

Kinnisvaraga alustasin ma selle alaga kaasnevate boonuste pärast – pean väga oluliseks seda, et saaksin oma graafikut ise koostada, sel moel saan oma lastega rohkem aega koos veeta ning lisaks meeldib mulle väga töö, mis hõlmab inimestega suhtlemist. Ning seda see kinnisvara maakleri töö ka pakub.

Tänaseks olen oma poistega olnud kodus neli aastat ning selleks, et töömaastikul orienteeruda otsustasin kasutada Töötukassa abi. Sealse karjäärinõustajaga leidsin maakleri ameti. Ning kui miski on ette nähtud, jõuab see ka õigel hetkel õige inimeseni – töökuulutus, milles otsiti maaklerit oli äsja üles pandud. Sel hetkel ei kahelnud ma hetkegi ning võtsin kohe võimalusest kinni.

Mis on sinu tugevused?

Minu tugevusteks on kindlasti sõbralikkus, julgus ja positiivsus. Usun, et olen hea kuulaja ja oskan leida erinevatele probleemidele lahendused.

Lisaks on minu ümber väga suur hulk erinevaid inimesi ning olen pidanud ka pingelistel hetkedel olukordi lahendama – see kõik tuleb tänase töö puhul ainult kasuks.

Mulle on olnud alati südamelähedane inimesi aidata ja nõustada, see hoiab mind kahe jalaga maa peal ning suudan end teise inimese saabastesse asetada.

Mis on sinu hobid?

Mulle meeldib väga laulda, olen olnud ka mitmetes laulukoorides.
Tänu maakleritööle olen leidnud huvi lugemise ning raamatute vastu. Samuti kuulan ka erinevaid inspireerivaid podcaste.

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

Ma usun, et minu suur soov erinevate inimestega suhelda ja nendega sõbraks saada, on igati kasuks ka kodu müümisel. Ka mina soovin saada personaalset ja sooja suhtumist ning lähenemist, kui keegi tegeleb mõne mulle väga olulise teemaga. Seega hoian seda mõtteviisi kliendiga kohtudes ja suheldes alati endaga.

Ning mis saab olla parem, kui näha säravaid silmi ja suurt tänutunnet mõlemalt poolt?

Müüjal, et tema kodu on saanud headesse kätesse ning ostjal, et tema on leidnud pesa, kuhu on alati rõõm minna.
Vähemtähtis pole ka tiim, kes sinu seljataga seisab. Tunnen, et ükskõik mis mure või rõõm kliendil on, siis Lumen kinnisvarabüroo tiimis on palju häid ja kogemustega inimesi, kelle poole alati on võimalus pöörduda. Kõik probleemid saavad kiirelt lahendatud!

Tutvu ka teiste inimestega

Võta meiega ühendust