Toomas Matvejev

Lumen KinnisvarabürooInimesedToomas Matvejev

Kinnisvaramaakler Toomas Matvejev

Tegevjuht

Kinnisvaramaakler: KMR 73591

toomas@lumenkv.ee+372 5647 7680

Kinnisvaramaakler Toomas Matvejev

Olen tegutsenud kinnisvaramaaklerina Tartus ja Lõuna-Eestis alates 2015. aastast. Nende aastate lõikes olen müünud ca 30 kinnisvaraobjekti aastas. Oma karjääri maaklerina alustasin Epicenter Kinnisvaras, täna töötan aga Lumen Kinnisvarabüroos. Lumen Kinnisvarabüroo sai loodud 2018. aastal ning olen ka selle büroo üks asutajatest. Eelnevalt olen tegutsenud ehitussektoris- sealt tuli ka suurim kirg kinnisvara vastu. Oma esimese ettevõttega alustasin 2013. aastal. See ettevõte tegutseb tänaseni ja tegeleb reklaamkingituste müügiga.

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

Ehitusega tegeledes kohtusin väga paljude kinnisvaramaakleritega ja nägin, kui palju oleks võimalik seda teenust paremini pakkuda. Sealt tuli ka enesekindlus, et mina suudan seda teenust paremini pakkuda ja kui ma ise tean, mida saab paremini teha, siis ma oskan seda õpetada ka teistele.

Mis on sinu tugevused?

Enda tugevusteks pean suhtlemisoskust inimestega ja erinevate ülesannete koordineerimist. Kindlasti saan üheks tugevuseks pidada ka oma laia silmaringi. Olen eelnevalt tegelenud väga paljude erinevate tegevusvaldkondadega ja täna tunnen, et see tuleb mulle igati kasuks.

Mis on sinu hobid?

Minu üheks hobiks on kinnisvara ja teiseks suureks hobiks ja kireks on triatlon. Kui sa suudad sportlasena olla distsiplineeritud ja sundida end hommikul kell 6 jooksma minna, siis suudad ka igapäeva elus ja tööd tehes ennast motiveerida.

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

Usun, et nr.1 põhjuseks on kindlasti suhtlus inimestega. Müügiinimene peab olema justkui kameeleon, kes oskab samastuda ja saab väga paljude erinevate inimtüüpidega hästi läbi. Kindlasti räägib minu kasuks ka kogemus ehitussektoris.

Kuna sa oled ka Lumen Kinnisvara tegevjuht, siis räägi mõne sõnaga, mis teeb sinust hea juhi?

Ma usun, et minust teeb hea juhi see, et hindan väga palju meeskonnatööd ja olen olemas enda inimeste jaoks. Kuulan alati oma tiimi liikmete mured ära, kui nad helistavad, isegi kui see juhtub olema kell 10 õhtul. Kinnisvaras olen ma kindlasti oma meeskonna jaoks rohkem mentor, kui juht ja ülemus. Vanasti olid juhid ja ülemused, tänapäeval peavad juhid täitma rohkem mentori rolli, kes aitavad oma tiimi liikmetel edukaks saada.

Tutvu ka teiste inimestega

Võta meiega ühendust