Talviki Puura

Lumen KinnisvarabürooInimesedTalviki Puura

Kinnisvaramaakler Talviki Puura

Kutseline kinnisvaramaakler

Kinnisvaramaakler: KMR 74908 Kinnisvaramaakler tase 5 Kutsetunnistus: 194714

talviki.puura@lumenkv.ee+372 5627 1989

Kinnisvaramaakler Talviki Puura

Mina olen Talviki. Elan Tartus. Siinsamas Tartus lõpetasin ma gümnaasiumi ja enne, kui alustasin tööd maaklerina, töötasin klienditeenindaja ja Tele2 müügikonsultandina.

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

Kinnisvaramaakleri amet esitab mulle piisavalt väljakutseid. Sel ametil on palju plusse, näiteks võimalus aega planeerida. Niiviisi leian tasakaalu oma pere ja töö vahel. Väga oluline on selle ameti juures ennast pidevalt täiendada. Mulle on toeks omandatud raamatupidaja eriala ning õpingud kinnisvaramaakleri erialal Tallinna Majanduskoolis.

Mis on sinu tugevused?

Ma olen avatud, aus, sõbralik ning üritan ka negatiivses olukorras leida midagi positiivset. Mulle väga meeldib suhelda erinevate inimestega, neid kuulata ja aidata.

Mis on sinu hobid?

Kahe lapse kasvatamise kõrvalt hetkel väga palju aega hobideks ei ole. Kui aga leidub vaba hetk, meeldib mulle aktiivselt puhata. Lugemine meeldib ka väga. Varasemalt olen aga käinud näiteks jumestuskunsti õppimas ning ka sisekujundust.

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

Ma olen väga abivalmis ja kohusetundlik ning ma annan endast parima. Minu jaoks on oluline, et mu töö mitte ei saaks lihtsalt tehtud, vaid saaks väga hästi tehtud.

Tutvu ka teiste inimestega

Võta meiega ühendust