Silvia Zvirgzdinš

Lumen KinnisvarabürooInimesedSilvia Zvirgzdinš

Kes on Silvia Zvirgzdinš?

Mina olen Silvia, sündinud ja üles kasvanud Tallinnas. Minu talvised hobid on aga toonud pesitsema lõunasse. Olen lõpetanud kaks bakalaureusekraadi, ühe materjalide inseneri ja teise graafilise disaineri erialal. Armastan looduses liikumist, lainetavas meres ujumist ja  lumelauaga kihutamist. Olen inimene, kellele meeldib tegutseda, et saavutada järjest rohkem püstitatud eesmärke. Minu jaoks on olulised ausus ja austus, sest et need on peamised alustalad kvaliteetsete inimsuhete loomisel.

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

Alustasin kinnisvaramaaklerina, sest tundsin, et mul on elus vaja liikuda uute väljakutsete poole. Mulle meeldib võtta vastutust ja juhtida iseenda tegevust, seega tundus kinnisvaraga alustamine hea variant. Lisaks muidugi andis tõuke tihtipeale välja kujunenud halb maine kinnisvaramaakleritest. Seega otsustasin, et soovin olla kõige parem maakler ning tuua see amet au sisse.

Mis on sinu tugevused?

Minu tugevusteks on kiire tegutsemine ja mida olen ka kinnisvaras tähele pannud – klientidele meeldib, kui nende müügikuulutus saab kiiresti teostatud. Ärevates olukordades oskan säilitada kainet mõistust. Maaklerina tuleb suhelda mitmesuguste inimestega ja vahel tuleb ka keerulisemaid situatsioone ette. Siis jään ikka iseendaks ja annan endast parima, et olukord lahendada.
Ning kui on midagi väga vaja ära teha, siis lähen kasvõi läbi seina. Kindlasti muidugi annan endale ka aru, et mis on mõistlik ja mis mõttetu, sest ajaraiskamine ei ole minu jaoks praktiline.

Mis on sinu hobid?

Minu peamiseks hobiks on talveti lumelaud kapist välja võtta ja lumepargis piruette teha. Suvehooajal meeldib mulle jooksutiirude, rula- ja jalgrattasõiduga pead tuulutada. Lisaks käin ka pilateses ja ujumas. Peale sportimise tegelen ka graafilise disainiga, et luua ka silmailu.

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

Kliendid valivad minuga koostöö, sest nad teavad, et saavad usaldada mind, kuna tegelen päriselt nende kinnisvara müügiga ja soovin tuua parima võimaliku tulemuse. Informeerin neid müügiprotsessist ja kuidas oleks võimalik parandada selle kulgu. Tahan luua oma kliendile parima kinnisvara müügi kogemuse, mille juures nad ei pea muretsema ja saavad rahulikult tegeleda enda igapäeva toimetustega.

Võru kinnisvaramaakler

Tutvu ka teiste inimestega

Võta meiega ühendust