Anete Pedaja

Lumen KinnisvarabürooInimesedAnete Pedaja

Kes on kinnisvaramaakler Anete Pedaja

Mina olen Anete. Ennast iseloomustaksin ma kui ausa, otsekohese, särava, julge ja kohusetundliku inimesena. Ma armastan väljakutseid ning usun, et mugavustsoonist välja tulek viib elus edasi.

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

Valdkond on põnev ja väljakutseid pakkuv. Võimalus on suhelda ja kohtuda mitmekülgsete ja huvitavate inimestega. Samuti saan pidevalt täiendada enda teadmisi ja oskusi.

Mis on sinu tugevused?

Olen hea kuulaja ja suhtleja ning suudan keerulistes olukordades alati leida lahendusi. Minu sõbralikkus, abivalmidus ja pühendumus klientide heaolule võimaldavad mul luua tugevaid suhteid klientidega ning tagada, et töötan alati nende huvides.

Mis on sinu hobid?

Mulle meeldib ennast pidevalt arendada ja täiendada läbi raamatute ja podcastide. Veel meeldib mulle aktiivne liikumine ja uute hobide katsetamine.   

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

Mul on kogemus, tugev turundusstrateegia ning personaalne lähenemine. Minu suhtlemisoskus ja ausus tagavad usaldusväärse ja sujuva kogemuse. Olen pühendunud klientide huvides tegutsemisele ning teen kõik endast oleneva, et tagada klientide rahulolu ja saavutada parimad tulemused nende kodu müümisel.

 

Tutvu ka teiste inimestega

Võta meiega ühendust