Katerin Riit

Lumen KinnisvarabürooInimesedKaterin Riit

Kinnisvaramaakler Katerin Riit

Kinnisvaramaakler

Kinnisvaramaakler: KMR 49700

katerin.riit@lumenkv.ee+372 53402347

Kinnisvaramaakler Katerin Riit

Täna võin öelda, et ametilt olen ma kinnisvaramaakler. Olen ka abikaasa, kolme lapse ema ja perenaine ühele koerale. Pean ennast aktiivseks, sotsiaalseks ning liikuvaks inimeseks, kes naudib inimestega suhtlemist ja väljakutsete ületamist. Mul on kõrgharidus turismi- ja toitlustuskorralduses, aga olen Tartu Ülikoolis õppinud aasta aega ka reaalainete õpetajaks ning kolm aastat hispaania filoloogiat. Eelnevalt olengi töötanud erinevates hotellides nii Eestis kui ka välismaal ning üleminek hotellitubade müümisest kinnisvara müümisele kulges sujuvalt. Olen alati kooli kõrvalt ka tööl käinud ja seega julgen öelda, et mul on küllaltki suur töövõime.

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

Nägin oma kodu vahetades, et Tartus on kohta ühele hea suhtlemisoskusega kinnisvaramaaklerile. Selles toetab mind aastatepikkune klienditeenindaja kogemus. Lisaks mõtlesin ma oma kodu iseseisvalt müües, et ei iial enam – maakleriga oleks olnud palju lihtsam ja stressivabam! Sealt tekkiski soov olla abiks teistele kodu müüjatele ja ostjatele.

Mis on sinu tugevused?

Pean oma tugevusteks head keelte- ja suhtlemisoskust. Kliendid on öelnud, et olen ka väga empaatiline, põhjalik ja usaldusväärne. Kasutan oma töös aktiivselt sotsiaalmeediat ning teen hea meelega müügiobjektidest ka tutvustavaid videoid.

Mis on sinu hobid?

Kinnisvara kõrval on minu suurimad kired aiandus ja reisimine. Need toovad mu ellu tasakaalu ja aitavad “akusid laadida”.

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

Minuga on lihtne suhelda, olen aus ja otsekohene. Soovin pakkuda parimat maakleriteenust ja naudin seda ametit väga. Seisan alati oma kliendi huvide eest.

Tutvu ka teiste inimestega

Võta meiega ühendust