Elis Beze

Lumen KinnisvarabürooInimesedElis Beze

Kes on Elis Beze?

Olen pealehakkaja ning tragi maakler, kellel on lai silmaring- Enda noore ea kohta olen palju näinud ja kogenud. Nimelt olen väiksest saati olnud väga mitmekülgne inimene. Tegelesin vitraažiga, samal ajal käies laulmas, tantsimas ja lisaks kõigele ka poksi trennis. Samuti olen ka oma elu jooksul pidanud väga palju kolima. Sündisin Tartus, siis mõne aja elasin Valgas, siis Kallastel, siis taas Valgas ning lõppude lõpuks olen tagasi Tartus. Põhikooli lõpus ning gümnaasiumis olin väga aktiivne noor ühiskonnas. Õpilasesinduses olin president, Tartu Noortevolikogu juhatuse liige ning jõudsin ka Anne Noortekeskuse üritustel vabatahtlikuna kaasa lüüa.

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

Olen alati ette kujutanud ennast valdkonnas, kus ma saan suhelda paljude erinevate inimestega ja neid aidata. Lisaks samal ajal olla iseenda aja meister. Just need kolm faktorit tõmbasidki mind sellele alale ning Lumen andis võimaluse mul ennast arendada ja tõestada selles valdkonnas. Suur pluss on ka see, et Lumena eesmärk on samuti inimeste huve kaitsta ning olla nende suurim abiline kinnisvara tehingutes tehes seda siiralt ja läbipaistvalt.

Mis on sinu tugevused?

Olen enesekindel, julge, hea suhtleja, usaldusväärne ning kiire kohaneja erinevates olukordades. Samuti, kui mul on mingi küsimus või mure, siis ma julgen alati küsida ja mure puhul ei rahune mu hing enne kui see on lahendatud. Lisaks olen hea kuulaja ning minu jaoks on oluline, et iga inimese arvamusega oleks arvestatud.

Mis on sinu hobid?

Vabal ajal meeldib lugeda enesearengu raamatuid. Käin ka kooris laulmas ning jõusaalis.

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

Minu jaoks on oluline, et iga klient saaks ideaalse teeninduse. Kui ma saan kellelegi head teha, siis tunnen kõhus liblikaid – just nii oluline on minu jaoks teiste inimeste aitamine. Mõistan, kui oluline on, et igal inimesel oleks olemas oma kodu, sest see on koht, kus inimene saab välise maailma eest peitu pugeda. Olen noorena tegelenud paljude vastutustundlike asjadega ning tänu sellele oskan võtta vastutust ja mõistan, kuidas iga pisi asi on oluline. Lisaks valdan eesti, vene ja inglise keelt, mis laiendavad kindlasti minu võimalusi suhelda paljude erinevate inimestega.

Tutvu ka teiste inimestega

Võta meiega ühendust