Kätlin Halling

Lumen KinnisvarabürooInimesedKätlin Halling

Kinnisvaramaakler Kätlin Halling

Ärikliendi müügijuht / Kinnisvaramaakler

Kinnisvaramaakler: KMR 64475

katlin.halling@lumenkv.ee+372 5301 9219

Kinnisvaramaakler Kätlin Halling

Olen lõpetanud EMÜ aianduse eriala, ehk siis tegelikult olen kõrgelt haritud aednik! Viimased 10 aastat olen üht või teistpidi olnud sellega seotud, kuid kinnisvara siiski on alati minu kireks olnud. Vabal ajal oli KV alati lahti- küll otsisin endale maja, küll krunti, kuhu maja ehitada. Siis tekkis jällegi mõte, et kellele seda maja vaja on, vaataks hoopis korterit. Nii võisingi vabalt ette lugeda kõik oma piirkonna elamute müügikuulutused ja hinnad.

Lumena Kinnisvarabüroost olen kuulnud selle asutamisest alates, ehk isegi varem- Toomase ja Ranno nimed kõlasid nii mõnigi kord vestlusest elukaaslasega läbi. Just tema andis indu, et “Kui sa nagunii seal KV-s ringi vaatad, miks mitte ise maaklerina tegutseda”. Nii ma Lumenasse sattusingi.

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

Huvi oli ja on siiani. Mulle meeldib jalutada tänaval ja vaadata maju. Mõni neist on kohe väga ilus, mõni vajab kõpitsemist, mõni aed on taimedest lookas, mõnda krunti katab vaid muru. Kõigil neil on oma lugu ja see köidab mind.

Mis on sinu tugevused?

1) Sihikindlus – olles võtnud eesmärgi, ei tagane ma sellest nii lihtsalt.

2) Punktuaalsus – ei salli hilinemist. Püüan alati olla varem kohal.

3) Õpihimu – uurin ja loen mind huvitavate valdkondade kohta. Kui õhku on jäänud küsimus, millele vastust ei tea, pean selle koheselt välja googeldama.

Mis on sinu hobid?

Lapse kasvatamine koos kõige sinna juurdekuuluvaga!

Varasemalt käisin ka jõusaalis, aga hetkel on seda aega lapse ja töö kõrvalt keeruline leida.

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

Usun, et nr.1 põhjuseks on kindlasti suhtlus inimestega. Müügiinimene peab olema justkui kameeleon, kes oskab samastuda ja saab väga paljude erinevate inimtüüpidega hästi läbi. Kindlasti räägib minu kasuks ka kogemus ehitussektoris.

Olles ise aktiivselt ehitusega seotud ja omades teadmisi müügist ning kinnisvarast, ühindasin need ja minu sihtrühmaks sai uusarendused. Viimase aastaga olen saanud palju toredaid tuttavaid nii klientide kui arendajate/ehitajate seas ja tagasiside minu tööle on olnud positiivne.
Minu soov on pakkuda oma klientidele ja koostööpartneritele parimaid lahendusi ning tulemusi. Olen abiks siseviimistluse valikute tegemisel ja suhtlusel mõlema osapoolega.
Suurima hea meelega jagan oma teadmisi ka teiega kui uusarendustele spetsialiseerunud kinnisvaramaakler.

Tutvu ka teiste inimestega

Võta meiega ühendust