Kristi Bimberg

Lumen KinnisvarabürooInimesedKristi Bimberg

Kristi Bimberg

Müügipartner

Kinnisvaramaakler: KMR 61933

kristi.bimberg@lumenkv.ee+372 5386 7290

Kes on Kristi Bimberg?

Ma olen üks uudishimulik, pidevat arengut ja uusi põnevusi otsiv hing. Ettevõtlus on olnud alati osa minu teekonnast ning huvi turunduse vastu on käinud selle kõrval paralleelselt. Esimese kogemuse sain 20. eluaastate alguses, kui liitusime pere maasikakasvatusega. Selle kõrvalt lõime pereettevõtte, mis tegeleb laste mototehnikaga. Huvi ise kõiges kaasa lüüa ning pidevalt selle käigus kasvada tõi mu tänasesse hetke, kus leian, et rutiin ei ole miski, mis saaks mind kuidagi kõnetada.

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

Elu jooksul olen saanud olla kõrval mitme maamaja taasloomise juures, mis innustas ka ise üks hetk oma perega selle teekonna ette võtma. Osa minust tõmbab tugevalt just maamajade poole ning suur soov innustada ka teisi, seda seiklusterohket teekonda, ette võtma. Samas tunnen, et põnev väljakutse on turundajana välja tuua iga kinnisvara tugevused, neid rõhutada ning näidata seda potentsiaali ja kodutunnet, mis neis peitub. Seega, alustasin kinnisvaraga, et anda elule uusi võimalusi, olla kasulik inimestele, kes otsivad ja müüvad oma kodusid, olla osa nende loost ja tugi, millele toetuda sel teekonnal.

Mis on sinu tugevused?

Minu suurimaks tugevuseks on ilmselt “teeme ära” mentaliteet. Kui vaja, pahteldan seinu, niidan ise muru ära ja tulen aitan kasvõi Su Ikea mööbli kokku panna. Maaklerina olen ma see neutraalne lüli, kes aitab näha tervikut, käin koos kliendiga läbi kõik tähtsad punktid, juhatan õigete ja vajalike otsusteni kinnisvara müügiprotsessis.

Mis on sinu hobid?

Ma tunnen, et olen leidnud oma elus selle tasakaalu või õnne, kus saan öelda, et minu kunagistest hobidest on kujunenud suuresti minu töö. Olen alati olnud loominguline inimene ning leidnud enda jaoks turundamises väljundi, kus saan enda loomet edasi anda nii sõnades kui ka visuaalsel moel. Tugevalt empaatilise inimesena on vaja end vahel taas laadida ning siis armastan käia palju looduses. Võin tunde metsas seeni otsides veeta ja tihti käime ka perega Eestimaa matkaradasid avastamas.

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

Ma leian, et maakleriteenus on suuresti mugavusteenus. Täna on lihtne oma kinnisvarale müügikuulutus teha. Kas saab kindel olla aga selles, et hind sai määratud õigesti, kuulutuse visuaal on kutsuv ning paistab silma potentsiaalsele ostjale ning kui lihtne on läbi hammustada juriidilistest probleemidest üksi? Maaklerina läbin pidevalt erinevaid koolitusi, et täiendada oma teadmisi, oskuseid ning saavutada oma kliendile maksimaalseim tulemus. Minu jaoks on oluline, et annaksin endast iga kliendiga 110% ning minu pakutav teenus oleks kvaliteetne.

Tutvu ka teiste inimestega

Võta meiega ühendust